Futsal: Blačani nepobedivi na svom terenu

U 4. kolu Prve futsal lige Srbije KMF Jastrebac pobedio je sinoć na svom terenu KMF Metalac Kolorado iz Gornjeg Milanovca sa 4:1.U prvom poluvremenu bilo je dosta šansi, a prave prilike iskoristili su Siniša Trojanović i Ivan Vuletić, strelci jedina dva gola viđena u prvom delu utakmice.U drugom poluvremenu viđena su još tri gola. Dušan Savović povećao je vođstvo domaće ekipe na 3:0, Vladan Stojković strelac je jedinog gola za goste iz Gornjeg Milanovca, a svoj drugi gol na utakmici postigao je Siniša Trojanović za konačnih 4:1.U narednom kolu KMF Jastrebac u Kragujevcu igra sa ekipom Ekonomac, dok je Mealac Kolorado domaćin Kalči. Ekikpa KMF Jastrebac za sada je neporažena na svom terenu.

KMF Jastrebac Blace: Pavle Pavlović, Miroslav Marković, Marko Lapčević, Dušan Savović, Ivan Vuletić, Miljan Gajić, Dejan Musulin, Nemanja Milivojević, Dragiša Trojanović, Siniša Trojanović, Stefan Pavlović, Marinko Sudimac, Saša Jevtić, Nenad Bučić.

KMF Metalac Kolorado Gornji Milanovac:Miloš Teofilović, Vladimir Vukašinović, Ilija Spasojević, Vladan Stojković, Aleksandar Nikolić, Predrag Lalić, Nemanja Jovanović, Đorđe Lazarević, Viktor Maksimović, Milan Pajić, Stefan Petrović, Nebojša Milanković.

Novi Pazar 3 : 4 FON
Kalča 4 : 3 Nova Pazova
Kopernikus SAS 3 : 2 Leteći Holandjanin
Jastrebac 4 : 1 Metalac Kolorado
Smederevo 0 : 4 Ekonomac
Deus Rol. Mošić 0 : 2 Euro Motus