PLS: Inđija - Odžaci 1:0

Vojvođanski derbi po prohladnom vremenu su igrale ekipe Inđije i Odžaka. U prvom poluvremenu gotovo da nije bilo ni jedne akcije posle kojih su se mogli zabrinuti za svoju mrežu golmani Stanivuković i Kronić.Bilo je tu sporadičnih pokušaja, a u 44' Stanivuković je morao da interveniše. Tada je Vujović sa leve strane centirao, lopta se odbija od Jovanovića i išla je ka donjem uglu gola domćina. Stanivuković je bio oprezan i lepo je paradom intervenisao i sprečio vođstvo gosta. Domaćin je dva puta pokušavao iz slobodnih udaraca koje je izvodio Vujasin. Ti udarci nisu bili previše opasni po gostujućeg golmana i na kraju šut Bosančića u nadoknadnom vremenu kraj gola Kronića.

U drugom poluvremenu slična igra na terenu. Utakmica je možda prelomljena u 57.minutu. Tada je igrač gostiju u želji da ubrza igru loptu uhvatio rukama iako ona još nije napustila teren za igru. Kako je Dragan Svitić već imao žuti karton usledio je drugi i gosti su od tog trenutka igrali sa igračem manje u terenu. Ipak ništa se bitnije nije dešavalo na terenu iako je Inđija kao i u prvom poluvremenu diktirala tempo igre.

Gol stiže tek u 75.minutu. Odlično je Vujasin uposlio Bosančića, koji je sam u srcu kaznenog prostora gosta, imao je vremena da se namesti i plasira loptu iza leđa golmana, 1: 0.

Minut kasnije i kolosalna prilika za domaćina da overi pobedu. Ivković je sam ispred golmana, ali je slabo šutirao praktično u golmana iako je bio potpuno sam. Isti igrač je ponovo u sličnoj poziciji deset minuta kasnije. Opet je golman bio pobednik iz tog duela. Do kraja gost se konačno malo otvorio, ali je to bilo kasno buđenje.

Inđija.Gradski stadion. Gledalaca oko 500. Sudija: Nikola Radaković iz Novog sada, pomoćnici: Dragan Peranović iz Odžaka i Miljan Mišić iz Zrenjanina. Četvrti sudija: Nemanja Gajdobranski iz Novog sada. Delegat: Duško Jotić iz Beograda. Žuti kartoni: Vujasin (40'), Bosančić (63') – Inđija. Crveni karton: Svitić (59')  – Odžaci.

Inđija: Stanivuković, Dolmagić, Kovačević, Vujasin (Višnjić 80'), Simunović, Lalić, Todić, Jovanović, Bosančić, Rakić (Ivković 69'), Lemajić (K).

Odžaci: Kronić, Svitić, Mudreša, Čordašić (K), Ponjević, Sredojević, Stanković, Vujović Tutnjević 72'), Ćovin (Labović 82'), Matijašević (Mijailović 67'), Đorović.