Od gotovog veresija

Na kraju jedne lepe jeseni mladi fudbaleri Kikera su razočarali i u najlošpijoj partiji pretrpeli zasluženi piraz od borbene čete iz Novog Pazara. U prvih 45 minuta potpuna inicijativa Kikera, nekoliko lepih prilika imali su domaći, dok je gost imao kolosalnu šansu preko Hadžibulića, ali je šutirao pored gola. U 35. minutu, posle kornera, odličan skok J. Petrovića koji je savladao Belovođanina za radost "fluorescentnih". Videlo se u nastavku da puleni Gorana Dragićevića više misle kako da sačuvaju minimalnu prednost, nego da igraju. Bez žara, želje za pobedom, prepustili su inicijativu gostima kojhi su veći deo meča bili bezopasni i bez pravog rešenja u napadu. U 82. minutu posle velike gužve i odbrane Simonovića, najsnalažljiviji je bio Brahović i prosto ugurao loptu u mrežu za izjednačenje. Čekao se poslednji zvižduk sudije Vukovića, kada je odličan kontranapad Novog Pazara golom krunisao neuhvatljivi Rušević za konačnih 1-2.

KIKER - NOVI PAZAR 1:2 (1:0)

Stadion: kod Ložionice Gledalaca: 200 Sudija:Uroš Vuković (Kragujevac) 7 Strelci: J. Petrović u 35. minutu za Kiker, a Brahović u 82. i Rušević u 90. minutu za Novi Pazar Žuti kartoni: Grabovac, Jakovljević (Kiker), Zimonjić, Cikotić, Rušević, Brahović, Nailović (Novi Pazar). Igrač utakmice: Nazim Hadžibulić (Novi Pazar).

KIKER: Simonović 6, Šekularac 6, S.avić 6,5, A. Petrović 7, Grabovac 6,5 (Jovanović -), Markiš 6, Jakovljević 6, Todorić 6, Baltić 6 (Milošević -), J. Petrović 6,5, Milanović 6,5 (Miković -)

NOVI PAZAR: Belovođanin 6,5, Radović 6, Zimonjić 6,5, Delimeđac 6 (Ajdinović 6), Cikotić 6, Bihorac 6,5, Čajević 6,5 (Rušević 7), Halilović 6 (Brahović 6,5), Hadžibulić 7, Ramović 6 (Camić -), Ragipović 6 (Nailović 6,5).

Partizan 1 : 0 Spartak ŽK
OFK Beograd 2 : 4 Čukarički
Real Niš 0 : 2 Jagodina
Crvena zvezda 5 : 0 Moravac Orion
Kiker 1 : 2 Novi Pazar
Rad 2 : 2 Zemun