Kamenorezac 76 slavio pobedu u Riljcu

Posle pauze u 19. kolu OFL Trstenik fudbaleri Kamenorezca 76 iz Dublja, pobedili su u gostima u Riljcu domaću ekipu Vinogradar rezultatom 4:1 i sada zauzimaju 5. mesto na tabeli sa 25 osvojenih bodova uz pozitivnu gol razliku. Domaći su prvi došli u vođstvo sa 1:0 u 16. minutu a strelac je bio Nikola Jevrić, da bi u 21. minutu golgeter dubljana sa do sada postignutih 13 pogodaka Darko Blagojević izjednačuje rezultat na 1:1 i to je bio rezultat prvog dela susreta.

U nastavku obostrano otvorena ali fer i korektna igra,gosti su za nijansu bili bolji tim i to su iskoristili najpre u 51. minutu Sreten Topalović dovodi svoj tim u vođstvo sa 2:1, a zatim na scenu stupa dvostruki strelac Nikola Petrašinović u 58. minutu 3:1 a zatim i konačan rezultat 4:1  u 64. minutu za Kamenorezac 76. Sudije su dobro obavile svoj posao susret je vodio Dušan Čelić sa pomoćnicima Markom Petrovićem i Živadinom Nikolićem. Delegat je bio Goran Vukosavljević. Naredno kolo dubljani ponovo pauziraju dok Vinogradar gostuje u Osaonici kod ekipe Stara Čaršija.