Poraz Kosanice na startu prvenstva

Fudbaleri Kosanice izgubili su danas na svom terenu u prvom kolu Zone „Zapad“ od Sloge iz Ćićevca sa 3:2, poluvreme 3:1 za goste. Strelci za Slogu: Milanović u 2. minutu i Arsić u 28. i 29. Golove za Kosanicu dali su Cvetković u 12. i Milić u 76. minutu. Bolje pripremljena ekipa Sloge od početka je nametnula svoju igru što je rezultiralo sa tri gola u prvih pola sata igre. Iako je bila velika sparina to nije opravdanje za igrače Kosanice koji su se trgli tek u drugom delu kad je bilo jasno da će izgubiti uzakmicu.

Očigledno je da večina igrača nije prošla kompletne pripreme što se itekako odrazilo na igru. Gosti nemaju bolji tim ali su mnogo bolje pripremljeni što je donelo prevagu na terenu. Utakmici je prisustvovalo pedesetak gledalaca a treba pohvaliti sudije koje su dobro obavile posao.