Superliga Srbije: Železničar odigrao nerešeno sa Obilićem
Veoma neizvestan meč viđen je u Beogradu, gde su rukometaši iz Niša imali i prednost od 5 golova, ali su poklekli u završnici, pa je meč završen sa 29:29 i Železničar je morao da se zadovolji bodom protiv Obilića. Ovo je ujedno i njihov prvi bod nakon neslavnog ispadanja iz Super lige, pauze od godinu dana i povratka na velika vrata.

Od samog početka Nišlije su krenule čvrsto, pa su ubrzo povele sa 5 golova. Međutim, do poluvremena su Beograđani "istopili" prednost, i na pauzu otišli sa samo jednim pogotkom zaostatka. Gol za gol igralo se i u drugom delu, a dva minuta pre kraja gosti su vodili sa 2 razlike.

Poslednje sekunde su odlučivale o svemu, a tada rukometaši "Želje" nisu bili dovoljno pribrani i u poslednjih petnaestak sekundi primili 2 gola, za egal i podelu bodova.

Najbolji u niškom timu bili su Vladimir Jević i Nikola Milošević, koji su dali po 6 golova, dok su Đorđe Spasić i Milan Đukić pogodili po 5 puta.

Sledećeg vikenda, i Nišlije će imati prilike da vide kako u nekom zvaničnom meču izgleda novoformirani sastav, jer će tada Železničar dočekati Jugović iz Kaća.