19.02.2011 N.Pavlović

Prijateljska utakmica: Jasenica 1911 - Crvena zvezda (Suvodol) 5:1

Lider na tabeli zonske lige Dunav, za samo 24. minuta, tri puta je zatresao mrežu fenjeraša iz Suvodola, koji se takmiči u istoj ligi. Idelano ubačenu loptu sa desne strane, na ivici šesnaesterca sačekao je Đokić i savladao Terzića. Posle osam minuta igre, Popović je sam izašao ispred Terzića, obišao ga, šutira u praznu mrežu, a loptu je  sa gol linije izbacio Kojić. U 20. minutu po levoj strani prodirao je Popović, loptu je ubacio do Đokića, njega ruše gostujući igrači, a sudija Milojević pokazuje na belu tačku. Siguran izvođač je bio baš Đokić. Jasenica je na 3:0 povela golom Popovića, koji je predhodno odlično bio poslužen od Vlastića. Čast domaćina, tačno posle pola sata igre, spasio je korner sa leve strane. Lopta je letela visoko, tačno je pala na glavu S.Mladenoviću koji je šalje u Avramovićevu mrežu. U nastavku su oba trenera uvela nove igrače, tako da je Đurđević, posle odličnog dodavanja sa Maksimovićem, povećao prednost. Konačan rezultat je postavio Perišić, koji je takođe igrao u drugom delu igre. Gol je postigao iz dva puta, prvo je Terzić odbranio i odbio loptu, a u drugom pokušaju Perišić je zatresao mrežu ispod prečke.

Pomoćni teren Gradskog stadiona u Smederevskoj Palanci. Gledalaca: 100. Sudija: Dušan Milojević (S. Palanka). Strelci: Đokić u 9. i 20. ( iz jedanaesterca), Popović u 24, Đurđević u 53 i Perišić u 59. minutu za Jasenicu 1911, a S.Mladenović u 30. minutu za Crvenu zvezdu.

JASENICA 1911: Avramović, Šuleić, Didanović, Janković, Ilić, Radovanović, Milošević, Maksimović, Vlastić, Đokić, Popović. Igrali su još: Tacković, Đurđević, Đorđević, Gačević, Perišić, Pavlović, Milovanović, Dončić, M. Petrović, Milentijević.
CRVENA ZVEZDA: Terzić, Kojić, Milosavljević, Krstić, Antić, S.Mladenović, Dačić, Bužigan, Milašinović, Janković, Pavlović. Igrali su još: M. Ilić, N. Ilić, Knežević, Čolić, M. Mladenović.