JOL: Palanka - Pobeda Golobok 0:6

Pobeda nastavlja put ka drugom mestu, trenutno trećeplasirana ekipa iz Goloboka savladala je u Smederevkoj Palanci ekipu Palanke sa 0:6 na poluvremenu je bilo 0:3. Golove su postigli: Saša Pavlović dva puta, Aleksandar Rašković dva puta, drugi gol a poslednji na meču posle sjajne asistencije majstora Srećka Ivanovića koji je takođe postigao gol i strelac je takođe bio i Igor Janković koji je odigrao 45 minuta i na svojoj četvrtoj utakmici upisao i četvrti gol. Tokom celog meča ekipa Pobede je dominirala, jedino prvih 15-ak minuta ekipa Palanke je bila ravnopravan rival.

U ekipi Pobede golman Nenad Matejić nije imao posla sem jednog opasnog šuta koji je odbranio, Dušan Marković je sjano igrao po desnoj strani , kao i njegov kolega levi bek Nikola Ivanović, štoperski tandem je opet sjajno delovao, kapiten Dušan Popović i Goran Batinić su svoj deo posla koliko su ga imali uradili profesionalno, Aleksandar Jovičić se mnogo trudio i sjajno presecao lopte protivnika na sredini terena, Miroslav Janjić kao i uvek na nivou, Aleksandar Radivojević je dosta trčao i razigravao saigrače, Saša Pavlović postigao 2 gola igrao 45 minuta sjajno odigrao, upisao svoj 10 gol u sezoni, Srećko Ivanović najbolji akter meča maestralno igrao, dovodio do ludila igrače Palanke svojim driblinzima, postigao gol, nesebično asistirao nekoliko puta, odlično menjao strane dugim loptama što bi se reklo majstor, Igor Janković igrao koliko je bilo potrebno i postigao gol za 45 minuta, čuvao se za sledeći duel protiv Udarnika iz Baničine, sa klupe su ušli golgeter Aleksandar Rašković koji svaku šansu iskoristi, Nikola Glišić koji igra sve bolje i Veselin Mihajlović koji se mnogo trudio.

Utakmica je bila lepa za oko, igralo se tvrdo ali nekako opušteno. Pre susreta prvih timova snage su odmerile omladinske selekcije i pobedila je ekipa Pobede  3:0 (0:0), omladinska selekcija Pobede u prolećnom delu ima sve pobede(četiri) uz gol razliku 15:2.

Palanka 0 : 6 Pobeda
Bačinac 2 : 0 Radnik
Budućnost 3 : 0 Mramorac
Šumadija 3 : 0 Bašin
Beli Orlovi 2 : 3 Proleter