Jasenička opštinska liga: Pobeda - Proleter 4:1

Sjajno vreme za igru i sjajna utakmica. Igrali su igrači oba tima bez štednje snage i do kraja neizvesnoj utakmici iako rezultat ne govori tako, naš tim je pobedio iako je igrao bez četvorice standardnih igrača. Kada se sve sabere gledaoci kojih je bilo oko 120 mogu biti zadovoljni predstavom igrača na stadionu u Goloboku.

Gosti su bolje otvorili meč u prvih 10 minuta igre pritiskali su našu odbranu ali je raspoložen bio naš sjajni golman Nenad Matejić. Ali tada na scenu stupaju Aleksandar Rašković dvostruki asistent našem najboljem strelcu Saši Pavloviću koji je do kraja prvog poluvremena dva puta zatresao mrežu i upisao svojih do sada 18 pogodaka. Imali su gosti priliku za 2-1 u prvom poluvremenu ali se prečka isprečila.

U nastavku još bolja igra sa obe strane, na 3-0 povećao je Aleksandar Rašković, a mora se napomenuti da je na sredini terena sjajnu utakmicu odigrao Aleksandar Bisenić izdatak naše mlađe selekcije 16-ogodišnjak,kao i već standardni Miroslav Janjić koji svaku utakmicu igra na nivou,takođe mora se pomenuti da je Nikola Glišić odigrao za sada najbolju utakmicu u našem dresu. na 3-1 smanjili su gosti iz penala,prethodilo je tome obostrano guranje našeg kapitena Dušana Popovića sa napadačem gostiju. Konačnih 4-1 postavio je najmlađi u timu Aleksandar Đurđević koji je takođe izdatak naših mlađih selekcija i budućnost kluba.

Takođe treba napomenuti da su naši omladinci deklasirali vršnjake iz Male Plane sa 12:0 , trostruki strelac je bio Miljan Đukić,dvostruki strelci su bili Stefan Bisenić i Nemanja Vlajić,a po jednom su se upisali Stefan Živković,Stefan Kolarević,Saša Stevanović,David Jozić i Aleksandar Bisenić.

Radnik 5 : 0 Bašin
Pobeda 4 : 1 Proleter
Palanka 0 : 3 Vodice
Bačinac 5 : 2 Beli Orlovi
Budućnost 0 : 0 Šumadija