RFK Novi Sad 1921 - Miletić 3:2

U okviru 2. kola Novosadske lige RFK Novi Sad 1921 pobedio je na Detelinari goste iz Mošorina, FK Miletić rezultatom 3:2. Strelci za Novi Sad su bili: Đanković u 38, Lukaja u 67, i Trivunović u 76. minutu.

Za ekipu Novog Sada igrali su: Šurlan, Stakić, Papović, Ilić, Bajat, Suvajdžić, Stojanović, Đanković, Mrđan, Simić, Milićević. U igru su ulazili i: Lukaja, Trivunović i Maksimović.

Drugi gol RFK Novi Sad 1921

Konačan rezultat ne odslikava pravo stanje na terenu. Gosti iz Mošorina su iskoristili svoje dve šanse. dok su se domaći igrači propisno ispromašivali.

Poveli su gosti sredinom prvog poluvremena, ali je Novi Sad ubrzo izjednačio lepim golom Đankovića. U drugom poluvremenu igrači Novog Sada nastavljaju sa akcijama i rezultat toga su dva gola koji su postigli Lukaja i Trivunović. Gosti su uspeli da ublaže poraz golom u zadnjoj minuti utakmice.

Veoma dobra fudbalska predstava koja je zadovoljila domaću publiku, ali je zaključak prisutnih da se u narednom periodu šanse moraju realizovati jer predstoje utakmice sa jačim i kvalitetnijim ekipama.