Jagodinkama 2 boda protiv Šabačkog Medicinara!

U sportskoj hali “Gimnazija” u Šapcu, odigrana je utakmica 3. kola Superlige Srbije gde je Jagodina ubedljivo savladala Šabac rezultatom 25:14 (11:6). Ekipa Jagodine je krenula po nova 2 boda što je na kraju i uspela da osvoji. Meč je otvorila Olivera Vukčević golom u 5. minutu ali novo pojačanje Jagodine, Tanja Vučković vraća na neutralan rezultat. Jagodinke su napravile mini seriju od 4 pogodaka i došle na 1:5 gde su najavile da žele ubedljivu pobedu. Domaće rukometašice se bude u 20. minutu i ponovo stižu na gol zaostatka. Strateg Jagodine, Dragan Markov je  u 28. minutu zatražio minut predaha za svoje igračice pa je rezultat na poluvremenu zasluženo pripao gostima 11:6.

Drugo poluvreme izlazi neka druga Jagodina i željnija pobede, nizale su se serije golova i već u 40. minutu gošće su imale +10. Na meču najefikasnija bila je kapiten ekipe  Ivana Jevtić koja je ubeležila 6 pogodaka, pratile su je Tanja Vučković sa 4, Jelena Gojković 3 i Marija Jovanović sa 3 pogodaka što je na kraju Jagodina zasluženo osvojila 2 boda. U domaćem sastavu po 3 pogodaka postigle su Marina Rašić i Tamara Simonović.

U 4. kolu ekipa Medicinara otputovaće u Niš i pokušaće da osvoji 2 boda protiv Niške Naise što će biti veliki derbi dok će Jagodinke gostovati na Voždovcu.