Postigli dva gola za osvajanje boda

Meč u Novom Sadu rezultatski je bio izuzetno uzbudljiv, vodile su ob eekipe da bi na kraju podelili bodove. Subotičanima je pripalo prvo poluvreme koje je završeno vodstvom Spartaka od 1:0 da bi Proleter u nastavku preokrenuo rezultat da bi Obradović 15 minut apre kraja poravnao na 2:2

Spartak je poveo iz prve ozbiljnije prilike, igrao se 15 minut kada j eČečarić loptu prosledio do Vukčevića koji je uleteo u šesnaesterac sa leve strane i umesto centaršuta loptu poslao direktno u mrežu. nakon primljenog gola, domaćini su ozbiljnije krenuli sa napadima. Šansu za poravnanje imali su Čović, Mirosavljević i Čolović međutim nisu uspeli savladati raspoloženog golmana Ostojića.

U drugom poluvremenu Proleter je ulaskom Vujaklije krenuo još opasnije ka golu subotičana. Domaćini su do poravnanja došli u 61. minutu, Tanasin je uputio odličan centaršut pred gol Spartaka gde je nasnalažljiviji bio Nemanja Čović, nekadašnji igrač Spartaka, koji loptu glavom šalje u mrežu. Deset minuta kasnije Proleter je uspeo da preokrene rezultat, ponovo je inicijator akcije bio Tanasin koji loptu šalje do Čolovića čiji centaršut koristi Vujaklija i majstorskim golom donosi vodstvo svom timu od 2:1. Samo četiri minuta kasnije Spartak dolazi do poravnanja, dubinsku loptu idealno je iskoristio Nemanja Obradović koji lobuje golmana Vesića. Subotičani su bili blizu pobede u finišu meča, međutim Čečarić nije uspeo da savlada istrčalog golmana Vesića.

U sledećem kolu Spartak Ždrepčeva krv na Gradskom stadionu u Subotici dočekuje ekipu Crvene Zvezde. Biće ovo prva utakmica koja će se odigrati na obnovljenom terenu koji je pre samo par dana završen. Utakmica se igra u sredu  5. decembra sa početkom od 16 časova.

Proleter – Spartak Ždrepčeva krv 2:2 (0:1)

Novi Sad, stadion Karađorđe. Gledalaca: oko 400. Sudija: Novak Simović. Strelci: 0:1 Vukčević (14.), 1:1 Čović (61.), 2:1 Vujaklija (71.), Obradović (75.)

Proleter: Vesić, Tanasin, Andrejević, Lambulić, Đuković, Bukorac (57. Vujaklija), Mićić, Čolović, Čović, Šćepanović (64. Novaković), Mirosavljev (74. Plavšić)

Spartak Ždrepčeva krv: Ostojićč, Tekijaški (78. Đenić), Ćalasan, Kerkez, Vuzkčević, Šimura, Glavčić, Milošević (70. Dunđerski), Denković (65. Rakić), Čečarić, Obradović.