Velika plana: Bresje Superior-Lunjevac 4:0

U trecem kolu Podunavske okružne lige u Velikoj Plani (Bresju) sastale su se ekipe FK Bresje superior i FK Lunjevac (Luljevac). Utakmica je odigrana pred oko 500 gledalaca, po veoma sparnom i toplom vremenu. Domaća ekipa je od samog starta utakmice nametnula svoju igru i stvorila veliki broj šansi koje su se redjale sve do 44 min, kada je Jovanović iskoristio grešku štopera i doneo prednost domaćinu od 1-0, što se ispostavilo da je bio konačan rezultat prvog poluvremena.

Već na samom startu drugog poluvremena  u 50 min, napadač domaće ekipe Slavnić biva fauliran u kaznenom prostoru, ali glavni sudija pušta prednost na loptu, naleće Donić i povećava prednost na 2-0. Domaćin je i dalje napadao i stvarao veliki broj šansi: prvo je Slavnić pogodio okvir gola, pa Jovanović šut preko gola. A onda u 70-tom min, Slavnić posle dobrog centaršuta povećava prednost na 3-0, a u 85 min, ponovo Slavnić postavlja konačan rezultat od 4-0 prelepim golom glavom. Domaćin je zasluženo pobedio, utakmicu su odigrali na visokom nivou, gostima ostaje nada da na svom terenu urade nesto više, dok Bresje sledeću utakmicu odlazi na megdan ekipi FK Jedinstva iz Krnjeva i sa ovakom igrom kao danas mogu se nadati povoljnom rezultatu.

Domaći su nastupili u sledećem sastavu: Miloševic, Živanović, Stojanović, Mitić, Ranković, Prvulović N, Stanković, Prvulović A, Donić, Slavnić, Jovanović.

Napredak 3 : 1 Omladinac
Šumadinac 1 : 1 Osipaonica
Cerovac 0 : 1 Budućnost
Radnik 3 : 1 Jedinstvo
Sloboda 3 : 0 Glavaš
Selevac 3 : 0 Sloga
Borac 2 : 1 Udarnik