Bresje Superior - Budućnost 1:1

Utakmica odigrana po vetrovitom i sunčanom vremenu pred oko 400 gledalaca. Početak utakmice pripada gostima koji posle loše intervencije odbrambenih igrača domaće ekipe dolaze u vodjstvo od 1:0 već u prvom minutu. Tvrda utakmica i borba na sredini terena sa malim brojem šansi na obe strane, u 40 min. posle dobre akcije i prodora po levoj strani terena domaćin dolazi do izjednačenja golom Slavnića, što se na kraju ispostavilo da je i konačan rezultat ove utakmice.

Drugo poluvreme je obeležila veoma gruba igra sa dosta oštrih startova, žutih kartona i 2 crvene kartona koji su dobili domaći igrači. U poslednjih 10-tak minuta gosti su imali nekoliko odličnih šansi ali je sve to sprečio da ne dodje do promene rezultata mladi golman domaće ekipe Pančić kojem je ovo ujedno bio i debi u prvoj ekipi i zasluženo je odneo epitet igrača utakmice i na kraju dobio veliki aplauz od publike koja verno prati svoje fudbalere.

Šumadinac 1 : 1 Omladinac
Cerovac 1 : 0 Napredak
Radnik 2 : 0 Osipaonica
Bresje Superior 1 : 1 Budućnost
Sloboda 4 : 1 Jedinstvo
Borac 1 : 1 Glavaš
Udarnik 0 : 0 Sloga