Rukometno veče u Alibunaru

U Alibunaru je u subotu 17/09.2011 godine, vidjen pravi rukometni sektakl koji su upotpunili domaći RK Budućnost i gostujući Rk Crepaja iz istoimenog mesta. Prva utakmica ova dva tima u takmičarskoj 2011/12 godini počela je izuzetno jakim tempom tako da je prvo poluvreme završeno minimalnom prednošću domaćina od 14:13.

Drugo poluvreme ekipa trenera Budućnosti Babić Stanislava kreće znatno bolje i stvara prednost od 5 golova razlike što u tom trenitku za goste iz Crepaje nije predstavljalo problem te su od 54. minuta koristili maksimalno igrača više i prednost domaćina sveli u jednom trenutku na samo gol razlike. Do kraja utakmice ipak se činilo da su domaći igrači imali više koncentracije i utakmicu priveli kraju rezultatom 28:25. Obzirom na loš drugi deo prvenstva u takmičarskoj 2010/11 godini, ova pobeda je pravo osveženje svim ljubiteljima rukometa u ovoj vojvodjanskoj varošici.