Budućnost iz Alibunara pobedila u Kup-u

Sinoć u Alibunaru od 18:00 časova odigrana je utakmica KUP-a Vojvodine izmedju domaćina RK Budućnosti iz Alibunara i do skorašnjeg člana Prve srpske lige-Vojvodina,  RK Omladinac iz Deliblata. Prvo poluvreme utakmice bilo je potpuno ravnopravno što pokazuje i to da su se na obe strane redjali gol za golom, da bi domaća ekipa pred kraj prvog dela igre napravila razliku od 3 gola.
Drugo poluvreme gosti iz Deliblata počinju na sve ili nista, te se prednost Alibunarcana iz prvog dela igre brzo topi. U tom trenutku kao da su domaći igrači rešili da prelome ovu utakmicu i pojačanom odbrambenom linijom koju su činili Gogić Stevan, Petić Damir, Lukić Darko, Rilak Marko, Živanov Dušan i Djan Marian uspeli da zaustave napade gostiju, te uz odlične odbrane golmana Prvulović Bojana utakmicu rešili u svoju korist rezultatom 31:23. Treba napomenuti i odati priznanje i gostujućim igračima Omladinca: Lazaru Pomani, Andreju Ivanišu, Vladimiru Beljureviću i ostalima koji su se do samog kraja borili muški u pravom smislu te reči, i svim prisutnima priredili odličan rukomet!