Prva Niška Liga: OFK Niš - Budućnost (PK) 6:0

Veoma hladno vreme i dosadna kiša koja je padala do pred sam početak utakmice, nije omela pulene trenera Djordjevića da još jednom pruže sjajnu igru i deklasiraju svog protivnika. Danas je pala ekipa Budućnosti poražena je sa 6-0.

Počelo je sjajnim šutem igrača gostiju sa 20-tak metara ali neverovatnom odbranom Stojkovica u 7.minutu i od tog trenutka postojala je samo jedna ekipa na terenu, smenjivale su se šanse i akcije pred golom gostiju ali na poluvreme se odlazi sa 1-0, strelac Ilić.

Drugo poluvreme i prava rapsodija Pantelejaca, kao da su domaći prebacili u veću brzinu i prosto gazili pred sobom: 2-0 Čukić, 3-0 Todorović, 4-0 Dušanic, 5-0 auto gol, 6-0  Čukić ... i nekoliko sjajnih šansi u drugom delu.

Proleter 3 : 0 Crvena zastava
Mramor 2 : 1 Rudar
Vrtište 0 : 2 Budućnost (P)
Delijski Vis 3 : 1 Omladinac
Brzi Brod 5 : 0 Sloboda
Radnički 4 : 1 Jedinstvo
Mladost 0 : 0 Aluminjum
OFK Niš 6 : 0 Budućnost (PK)