Omladinci grupa Morava: Šumadija 1903 - Bane 3:0

Još jedna sigurna igra i nova pobeda omladinaca sa kragujevačkog Bubnja. Bane iz Raške, pojačan sa nekoliko prvotimaca, nije uspeo da prekine zaista sjajnu seriju izabranika Dušana Đalovića. Od početka su domaći krenuli da igraju u viskom ritmu da bi posle nekiliko prilika , vodeći gol postigli u 32. minutu preko Kostadinovića. Već u 35. minutu viđen je najlepši potez na utakmici,sut Nikolića sa 25. metara zavšio je u mreži golmana Obradovića,gol za pamćenje. U 35. minuti Bane ostaje sa desetoricom nakon sto je isključenja Ćurulije, što je znatno olakšalo posao domaćima , koji su već na početku drugog poluvremena preko raspoloženog Stojanova poveli sa 3:0 i rešili sve dileme oko pobednika. Do kraja su treneri pružili šansu rezervistima, bilo je prilika, ali se rezultat nije menjao. Ovom pobedom omladinci Kragujevačkog kluba pokazali su da su u zaista sjajnoj formi i nastavili uspašnu i berićetnu seriju.