Omladinska liga grupa Morava: Jedinstvo Putevi - Šumadija 1903 0:1

Nastavlja se pobednička serija omladinaca Šumadije 1903. Ovoga puta pobeđena je ekipa Jedinstvo Puteva iz Užica rezultatom 0:1. Na prelepom terenu sa veštačkom travom na Zlatiboru, pobedonosni pogodak delo je Kostadinovića u 29. Minutu  prvog poluvremena kada je na asistenciju Radosavljevića sjajno utrčao u leđa protivničke odbrane i pogodio za novu trojku. Utakmica je obilovala mnoštvom duela , sa dosta trčanja. Šumadija1903 je imala terensku inicijativu ali i Jedinstvo je imalo svoje šanse pa je krajnji rezultat i realan s obzirom na dešavanja na terenu . Ovom pobedom gosti su se zadržali u samom vrhu tabele i najavili borbu za najviši plasman.

Stadion: S.C. Palisad. Sudija: Pištalo Miloš iz Užica. Strelac: Kostadinović u 29. Minutu.

Jedinstvo Putev: Jovanović ( Lazić ), Ristović ( Rogić ), Krunić ( Karajović ), Goronjić, Erić, Tomašević, Lazović ( Kuburović ), Todosijević, Maksimović ( Nedović ), Marković, ( Anđić ), Ivanović ( Nišavić ).
Šumadija 1903: Radosavljević, Milutinović, Petrović, Nikolić ( Bajović ), Milosavljević, Petronijević ( Vukosavljević ), Radosavljević ( Đokić ), Nešković, Kostadinović, Stojanov ( Sekulić ), Radotić ( Marković ).