Pobeda OFK Beograda u Stepojevcu

Odlična atmosfera nakon osvojenog Kupa Beograda se uklopila u dobra izdanja i u šampionatu. Pobeđena je ekipa Stepojevca u gostima rezultatom 3-0. Strelci su bili Mitrović, Mirković i Janković.

Treća pobeda u nizu u šampionatu je izvojevana rutinski, iako je trener Kalinić "dosta promešao karte" i šansu da počnu meč su dobrim delom dobili igrači koji u poslednje vreme nisu bili među starterima.

Tokom celog meča držali smo konce u našim rukama, a dva pogotka smo postigli u prvom periodu igre. Strelci u prvom poluvremenu su bili Mitrović, kome je ovo bio sedmi pogodak u ovogodišnjem šampionatu i tako postao naš najbolji strelac i Mirković, da bi Janković dvadesetak minuta pred kraj meča, svojim šestim pogotkom u sezoni, potvrdio naš trijumf. Nakon ovog meča zauzimamo 5. poziciju na tabeli.

Utakmicom protiv BASK-a na Karaburmi, koja se igra sledeće subote od 17 časova, spušta se zavesa nad ovogodišnjim šampionatom Srpske lige "Beograd".

BASK 1 : 3 Radnički (NB)
Stepojevac Vaga 0 : 3 OFK Beograd
Prva Iskra 1 : 6 Jedinstvo
Lokomotiva 2 : 4 IMT
GSP Polet Dorćol 1 : 1 Grafičar
Zvezdara 1 : 2 Radnički (O)
Crvena Zvezda 3 : 5 BSK Borča
Brodarac 2 : 1 Kolubara