Novi poraz FK Kamenorezac 76 na svom terenu u Dublju

Utakmica u Dublju FK Kamenorezac 76 FK Kopaonik Brus

Na igralištu u Dublju pred 50 gledalaca,odigran je susret između domaćeg FK Kamenorezac 76 i gostujućeg FK Kopaonik iz Brusa,lidera na tabeli Druge Rasinske okružne lige.Domaći su utakmicu počeli sa devetoricom igrača i tada se videlo da neće moći da izbore tako važnu pobedu koja bi im mnogo značila da se pomaknu sa dna tabele naviše.Fudbaleri Kopaonika su u većem delu susreta igrali organizovanije imali šanse za pogodke,dok su dubljani bili neorganizovani i neefikasni u napadu i odbrani.Posle 20 minuta igre u prvom delu na teren ulaze Sreten Topalović i Mikica Vidaković i tada su domaći bili kompletni,ali im je ipak nedostajalo šest igrača koji nisu došli na utakmicu.Prvi pogodak Brusjani su postigli u 12 minutu strelac Ignjatović.U 16 minutu igrač domaćih u šesnaestercu faulira gostujućeg igrača i glavni sudija Nenad Bajkić pokazao je na belu tačku međutim udarac igrača FK Kopaonik zaustavila je stativa.Ipak gosti pogodkom Planičića u 43 minutu postavljaju rezultat 0:2.Ni posle prvog dela u nastavku nije bilo većih uzbuđenja ni gosti nisu imali neku igru koja je ličila na lidera tabele,ipak uspeli su da iskoriste lošu igru i nesigurnu odbranu domaćih i da postignu i treći pogodak u 49 minutu strelac Mihajlović.Tada se videlo jasno da će Brusjani odneti sva tri boda iz Dublja i učvrstiti se na čelu tabele.Oni povećavaju svoje vođstvo na 0:4 pogodkom Ignjatovića,a zatim slede još dva pogodka u mreži domaćeg golmana Miljojkovića,najpre u 71 munutu Mihajlović i u 77 minutu Planičić za konačnih 0:6 za goste.Ovaj sussret u Dublju vodio je glavni sudija Nenad Bajkić a pomagali su mu Nikola Antonijević i Aleksandar Jovanović.Dužnost delegata profesionalno je obavio Miodrag Spasić.Gledaoci su sa terena u Dublju otišli razočarani lošom i neorganizovanom igrom FK Kamenorezac 76,koji će u narednom 12 prvenstvenom kolu imati isto tako težak meč u gostima kod FK Sloga u Dašnici.Ovim porazom FK Kamenorezac nalazi se na 15 pretposlednjem mestu na tabeli sa malim šansama da popravi plasman za opstanak u ligi bar u ovom delu prvenstva.

14. Oktobar 3 : 0 Polet 57
Vinogradar 0 : 6 Kopaonik
Garevina 1 : 3 Sloga (D)
Mladost 3 : 2 Stari Trstenik
Rubin 4 : 1 Borac
Kamenorezac 76 1 : 1 Poljoprivrednik
Sloga (L) 3 : 1 Velika Drenova