Konačno sigurna pobeda Vranjanaca: Dinamo - Sinđelić 4:1

Detalj sa prethodnog meča dve ekipe. Foto FK Sinđelić

Dinamo iz Vranja pobedio je beogradskog Sinđelića sa 4:1 (2:0), u utakmici 20. kola Prve lige Srbije u fudbalu koja je odigrana na Stadionu Jumko u Vranju.

Vranjanci su poveli preko Mlađana Stevanovića u 10. minutu igre, da bi do kraja poluvremena prednost domaćina duplirao Đorđe Veličković u 25. minutu.

Davor Nedeljković, veznjak Dinama koji je u poslednje vreme često i strelac, doneo je vođstvo od 3:0 u 56. minutu.

Beograđani su preko Draška Đorđevića uspeli da postignu počasni gol 66. minutu, ali je Marjan Petrović pogodio u 78. minutu igre za sigurnih 4:1 Dinama.

Negativna stvar za vranjski klub iz ovog meča je što je kapitan i najbolji igrač Dinama Mlađan Stevanović zbog povrede morao van igre u 33. minutu susreta.

Dinamo je trenutno šesti na tabeli sa 29 bodova, šest manje od prvoplasiranog RFK Grafičara.

Vranjanci će u narednom kolu na teško gostovanje drugoplasiranom Zlatiboru.