06.03.2012 S. Blagojević

Revijalne prijateljske utakmice: Selekcija Sudija Rasinskog okruga - ŽFK Napredak (K) 4:3

Zanimljiva fudbalska predstava u Varvarinu pred nastupajuću sezonu Fudbalske sudije Rasinskog okruga odmerile su snage sa ŽFK Napretkom suprligašem . Za ekipu sudija kao pojačanje nastupila je Marija Mihajlović. Viđena je lepa fudbalska predstava u kojoj su sudije zahvaljujući više sreći nego znanju odnele pobedu. Najlepši detalj utakmice zbio se u 79 minutu kada je Fata Salunikić evro golom izjednačila na 3:3. Na kraju su svi bili zadovoljni sudije zbog pobede i zavidne fizičke spreme pred početak prvenstava a trener ŽFK Napretka Lidija Stojkinović takođe zadovoljna pred nedeljni derbi u Nišu sa Mašincem. Da sve nije bilo miroljubivo pogledajte neke detalje sa utakmice.

Strelci: 0:1 Trišićka u 5, 1:1 Miletić u 14, 2:1 Godić u 17, 3:1 Miletić u 31, 3:2Trišić u 77, 3:3 Salkunić u 79, 4:3 Godić u 89 minutu. Stadion Temnića u Varvarinu, gledalaca 100, Sudija Slađana Vasić (Kruševac). Žuti kartoni: Dejan Anđelković i dejan Miletić (selekcija sudija).
Selekcija sudija Rasinskog okruga: Nikolić, Rajković, Bošković, Sretenović, Dejan Miletić, Stanojević, Simić, Mihajlović, Dejan Anđelković, Marija Mihajlović i Godić.
ŽFK Napredak: Miljković, Jonović, Marina Šišković, Karadžić, Krstić, Petronijević, Đilas, Monika Šišković, Trišić, Fata Salunikić, Marković. Igrale su još: Šćepović, Mihajlović, Veličković, Lisinac i Bačević.

JUHOR - MORAVA (Ćuprija) 4:0

Lider na tabeli Pomoravsko -timočke zone Ćuprijska Morava doživela je pravi debakl u Obrežu. Blagojević, Savić, Šljivić i ostali igrači Juhora potvrdili su da će na proleće oni biti hit i da će sa sadašnjeg petog mesta kidisati na bar baraž za popunu Srpske lige. Od gostiju mnogo više se očekivalo sve što su učinili je promašen jedanaesterac u 89 minutu da bar ublaže poraz.

Strelci: 1:0 Blagojević u 38, 2:0 Vučković u 42 autogol, 3:0 Mihajlović u 48, 4:0 Simonović u 56 minutu. Stadion Juhora u Obrežu, gledalaca` 150. Sudija Milan Svrzić (Varvarin). Opomenutih nema u 89 minutu sa klupe domaćih udaljen trener Radiša Jovičić zbog prigovora.
JUHOR: Maksimović, Ljubenović, Blagojević, Dušan Ćosić, Žerjav, Savić, Mladenović, Šljivić, Mihajlović, Simonović, Jeremić. Igrali su još: Stankić, Živić, Dragan Rajković, Tašić, Aleksandar Ćosić, Radonjić.
MORAVA: Jevremović, Jevtić, Milojković, Milidrag, Vučković, Knežević, Arsić, Todorović, , Mihajlović, Ramić i Radojević. Igrali su još: Stojkov i Arsić.

TRUDBENIK- PEPELjEVAC 0:3

Zonaš iz Pepeljevca prosto je samleo Stalaćane u drugom poluvremenu , pa su tako fudbaleri ovog kluba pod vođstvom novog trenera Danijela Sarića pokazali da će i na proleće igrati značajnu ulogu u Pomoravsko-Timočkoj zoni. Stalaćanima ostaje za utehu da su u prvom poluvremenu bili bolji a Aksentijević je promašio prazan gol sa pola metra.

Strelci: 0:1 Gajić u 48. , 0:2 Petković u 59, 0:3 Acković u 77 minutu. Igralište Trudbenika u Stalaću, gledalaca 100. Sudija Čukić Zoran (Stalać). Opomenuti igrači: Aksentijević i Lazarević (Trudbenik).
TRUDBENIK: Nešić, Ađanin, Todorović, Jovanović, Barezi, Ivković, Joksimović, Stojković, Lazarević, Aksentijević, Zoran Nagulić. Igrali su još: Bojan Nagulić, Đulović i Marinković.
PEPELjEVAC: Aleksić, Vukčević, Kovalj, Georgijev, Rajković, Matejić, Milošević, Janković, Demiri, Gajić, Petković. Igrali su još: Vranjanac, Acković, Živanović, Ničić i Đivančević.

Mašinac PZP 1 : 1 Požarevac
Sloga 3 : 0 Mačva
Spartak 3 : 0 Novi Bečej
Nives 9 : 0 Ravangrad
Šabac 0 : 12 LASK Crvena zvezda
Napredak 4 : 0 Lemind Lavice