XS
SM
MD
LG

Na proglašenju najboljih u sportu u Surdulici, Radniku tri priznanja

Radnik najbolji i u kategoriji seniora i u kategoriji pionira.

Izbor sportiste grada u Surdulici

U okviru manifestacije Izbor najboljeg sportiste i najboljeg sportskog kolektiva grada, a u organizaciji Sportskog Saveza opštine Surdulica, Fudbalskom Klubu Radnik uručeno je tri priznanja.

Odlukom stručne komisije, a na predlog sportskih klubova i sportskih društava sa teritorije Surdulice, priznanje za najbolji klub u 2019. godini u senioskoj kategoriji pripalo je ovdašnjem, sada već stabilnom članu elite srpskog fudbala.

Nar.poslanik Novica Tončev uručuje priznanje Gen.direktoru FK Radnik, Marku Markoviću

Titulu najboljeg i najuspešnijeg sportskog tima pak u junirskoj kategoriji u godini za nama, poneli su ovog puta Radnikovi pioniri.

Selekcija Pionira trenutno se takmiči u Drugoj ligi Pionira JUG FS RIS i na prvoj su poziciji tabele ove lige. Od deset utakmica u prvom delu ovogodišnjeg prvenstva imaju deset pobeda i nesumljivo nose titulu najboljih u ovoj kategoriji nagrada.

Predsednica opštine Surdulica, dr.Aleksandra Popović uručuje priznanje najboljem mladom sportskom kolektivu: selekcija pionira FK Radnik

Kada je reč o pojedinačnim priznajima, mladi članovi Radnikovog mladjeg pogona, i to dva vrlo ambiciozna golmana: Milan Stamenković i Veselin Gašić, dobitnici su priznanja za perspektivne sportiste.

Predsednik SSOS Vladica Nestorović i Milan Stamenković golman petlića Radnika.

 

Gen.sekretar SSOS David Milić i Veselin Gašić, čuvar mreže selekcije pionira Radnika


Rad : Javor Matis
Napredak : Radnik
Mačva : TSC
Partizan : Proleter
Inđija : Crvena zvezda
Vojvodina : Radnički (N)
Čukarički : Voždovac
Spartak ŽK : Mladost
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Crvena zvezda 22 20 1 1 61
2 Partizan 22 15 3 4 48
3 Vojvodina 22 14 3 5 45
4 Čukarički 22 12 4 6 40
5 TSC 22 10 8 4 38
6 Radnički (N) 22 11 3 8 36
7 Voždovac 22 10 5 7 35
8 Spartak ŽK 22 10 2 10 32
9 Mladost 22 9 4 9 31
10 Napredak 22 7 4 11 25
11 Proleter 22 6 5 11 23
12 Javor Matis 22 5 6 11 21
13 Radnik 22 5 5 12 20
14 Inđija 22 4 3 15 15
15 Rad 22 4 2 16 14
16 Mačva 22 2 6 14 12