Braća Vuković-Morava(M) 3:2
Prava je šteta što utakmici nije prisustvovao veći broj gledalaca.Po prikazanoj igri oba tima,šansama i rezultatskom preokretu derbi je opravdao očekivanja.Gosti su poveli autogolom Radovanovića u 19.minutu koji je hteo da izbije loptu ispred Puzića koji je bio u naletu ka golu.Nedugo zatim zbog povrede teren je napustio Miličić.U 30.minutu radost za domaće.Gol postiže Ivanović glavom posle centaršuta Marenovića sa desne strane.Na početku drugog dela Jakovljević glavom pogađa stativu a samo nekoliko minuta kasnije M.Mitrović iz idealne pozicije volej udarcem prebacuje gol.Nakon toga domaći preuzimaju inicijativu i sa nekoliko šansi Mojsilovića i Grujovića bili nadomak pogotka ali je sve to osujetio danas odlični Antonijević.A onda šok za domaće.Igrao se 79.minut.Brza kontra Morave preko Milenića i Puzića golman Samardzić se ne snalazi najbolje a to prati Jakovljević i loptu šalje u prazan gol za 1-2.A onda drama.86.minut 2-2.Lopta je prošla sve igrače kroz peterac a na suprotnoj strani je čeka Drašković i šalje je iz prve u gol. 93.minut,svi očekuju kraj ali ne i V.Pavlović koji postiže gol glavom sa nekih 5-6 metara za veliku radost domaćih i tugu gostiju.Utakmica fer i korektna. Sastavi ekipa: Braća Vuković: Samardzić, Ratković, V.Pavlović, Ivanović, Drašković, Radovanović, Banjac, Đurović (Čorbić), Mojsilović (N.Pavlović), Marenović, Grujović. Morava: Antonijević, Jovanović, Kovačević, Perišić, Zečević, Pavlović, Puzić, Milenić, Miličić (Jakovljević), Jović (M.Mitrović), N.Torlaković (B.Urdov).