Vojvodina iz Bačkog Gradišta pobedila 2:1 ČSK u Čelarevu

Bačkogradištanci se iskupili za kiks na startu nastavka

Fudbaleri Vojvodine iz Bačkog Gradišta brzo su nadoknadili minus sa starta nastavke prvenstva vojvođanskog „severa“, kad su pred svojim navijačima izgubili (1:2) od Tise iz Adorjana. Identičnim rezultatom pobedli su u Čelarevu domaći ČSK. Strelci su bili Nenad Kudrić u 34. i Boris Bečanović u 49. minutu,  a jedini gol za „crno-bele“ postigao je Jevtić u 84. minutu.

Utakmica za pamćenje. Dobre smo batine dobili na terenu, što potvrđuju i dva isključenja domaćih igrača, ali smo zahvaljujući kvalitetnoj i efikasnoj igri odneli bodove sa terena odakle malo ko odnese bod, a kamoli sva tri, rekao nam je u telefonskom razgovoru još iz Čelareva predsednik Vojvodine Goran Kudrić. Ovo bi mogao da nam bude dodatni stimulans pred narednu utakmicu protiv komšija iz Turije.

Trener Lazar Dabižljević je protiv „lavova“ izveo sledeći sastav: Milovanov, N. Ćulum, Bilbija, Marković, Bečanović, Đekić, Dabižljević (od 63. Jelić), Vinović (od 65. Pelengić), M. Mihajlović, Vranješ (od 88. D. Kudrić), N.Kudrić. Tokom ove nedelje valja isceliti povrede zadobijene u sudaru s korpulentnom ekipom ČSK-a, pa onda videti s kakvim timom ući u komšijski derbi.

Tekstilac 4 : 0 Bačka
Krila Krajine 0 : 4 OFK Stari Grad
Bajša 1 : 1 Crvenka
Tavankut 4 : 0 Radnički
Mladost (T) 0 : 1 Sloga
ČSK Pivara 1 : 2 Vojvodina
Tisa 5 : 1 OFK Vrbas
Mladost APA 3 : 1 Mladost (BP)