Zvezda došla do bitnih bodova protiv Jedinstva

U okviru 23-eg kola "Međuopštinske fudbalske lige Kraljeva "Zvezda iz Čukojevca je osvoila važna tri poda pobedivši Jedinstvo iz Dragosinjaca. Utakmica je odigrana po veoma velikoj temperaturi ali to nije smetalo igračima da pruže svoj maksimum.

Prvo poluvreme obeleženo je sjajnom igrom domaćeg tima Zvezde. Iako su propustili mnogo šansi gol je postignut nakon što je u kaznenom prostoru oboren M. Radonjić, sudija je dosudio diskutabilan penal, a sa bele tačke neumoljiv je bio majstor fudbala iskusni Zoran Virijević. Nakon ovog pogotka usledilo je mnoštvo prilika za Zvezdu od kojih je najveću imao upravo pomenuti Virijević kada ja na sjajno dodavanje T. Miletića pokušao da lobuje golmana ali lopta odlazi metar pored gola. Odmah zatim i šansu je propustio mlađani Koturović kada je posle sjajnog centaršuta Virijevića uspeo da promaši gol sa nepunih pet metara poslavši loptu glavom preko gola. Još par polu šansi propustili su Čukojevčani a na odmor se otišlo sa rezultatom 1-0 u korist Zvezde.

Drugo poluvreme je opet počelo isto, i igrači Zvezde ponovo su propustili velike šanse a kako i staro pravilo kaže nije mnogo prošlo a kazna za pomašaje stigla je u 75-om minutu nakon prelepog gola. Napadač Jedinstva se lepo oslobodio štopera Zvezde i uputio neodbranjiv udarac o gornji levi golmanov ugao. Čuvar mreže Čukojevčana bio je nemoćan. Ipak fudbaleri Zvezde pokazali su veliku želju za pobedom i svojim zalagenjem i borbom ubrzo su došli do prednosti. Posle lepog dodavanja ko drugi nego Zoran Virijević našao se oči u oči sa golmanom Jedinstva i sigurnim udarcem doneo pobedonosni gol Zvezdi. Čukojevčani su se trgli u drugom delu sezone i ovom pobedom praktično obezbedili opstanak. Sledeće nedelje Zvezdaši putuju u Žiču a Jedinstvo iz Dragosinjaca dočekuje Tavnik koji  na sve načina pokušava da ostane u ligi.

Za Zvezdu igrali : Z. Vulović, Lipovac (D. Radonjić), Dušan Radonjić, B. Radonjić, Jelić, Koturović, Premović (V. Miletić), Pešterac, T. Miletić (V. Vulović), M. Radonjić i Zoran Virijević

ND 2011 7 : 0 Čibukovac
Mlada krila 3 : 0 Mladost
Magnohrom 1 : 0 Gruža
Napredak 1 : 0 Granit
Tavnik 3 : 0 Lazac
Zvezda 2 : 1 Jedinstvo
Morava 1 : 2 Žiča