XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 21.08.2011 17:00 Morava - Mlada krila 3:1
2 28.08.2011 17:00 ND 2011 - Morava 3:1
3 04.09.2011 17:00 Morava - Mladost 0:3
4 08.09.2011 17:00 Gruža - Morava 4:0
5 11.09.2011 16:30 Morava - Granit 2:2
6 18.09.2011 16:00 Lazac - Morava 2:1
7 22.09.2011 16:00 Morava - Jedinstvo 3:1
8 25.09.2011 16:00 Žiča - Morava 1:0
9 02.10.2011 15:30 Morava - Šumadija 1:0
10 09.10.2011 15:00 Vrnjci - Morava 4:0
11 16.10.2011 14:30 Morava - Čibukovac 3:1
12 23.10.2011 14:00 Morava - Zvezda 2:0
13 30.10.2011 13:00 Tavnik - Morava 3:1
14 06.11.2011 13:00 Morava - Napredak 1:3
15 12.11.2011 13:00 Magnohrom - Morava 1:0
16 24.03.2012 15:30 Mlada krila - Morava 2:1
17 01.04.2012 16:30 Morava - ND 2011 0:3
18 08.04.2012 16:30 Mladost - Morava 0:2
19 12.04.2012 16:30 Morava - Gruža 1:2
20 15.04.2012 16:30 Granit - Morava 1:0
21 22.04.2012 16:30 Morava - Lazac 4:2
22 26.04.2012 16:30 Jedinstvo - Morava 2:2
23 29.04.2012 16:30 Morava - Žiča 1:2
24 06.05.2012 17:00 Šumadija - Morava 3:1
25 13.05.2012 17:00 Morava - Vrnjci 0:3
26 19.05.2012 17:30 Čibukovac - Morava 6:0
27 27.05.2012 17:30 Zvezda - Morava 0:0
28 03.06.2012 17:30 Morava - Tavnik 2:1
29 09.06.2012 18:00 Napredak - Morava 2:0
30 16.06.2012 18:00 Morava - Magnohrom 3:3
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Raška okružna liga ND 2011 30 30 0 0 90
2 Prelazi u ligu višeg ranga Raška okružna liga Granit 30 19 4 7 61
3 Prelazi u ligu višeg ranga Raška okružna liga Vrnjci 30 17 5 8 56
4 Napredak 30 17 3 10 54
5 Magnohrom 30 12 5 13 41
6 Jedinstvo 30 11 7 12 40
7 Gruža 30 10 9 11 39
8 Lazac 30 12 3 15 39
9 Čibukovac 30 11 5 14 38
10 Zvezda 30 11 4 15 37
11 Žiča (-1) 30 10 7 13 36
12 Tavnik 30 10 4 16 34
13 Mlada krila 30 9 7 14 34
14 Šumadija (-1) 30 9 7 14 33
15 Morava 30 8 4 18 28
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Kraljevo grupa "Ibar" Mladost (-1) 30 5 4 21 18
Antić Marko je dislajkovao utakmicu
Kada počinje takmičenje i kad bi trebale ekipe da se prijave za to takmičenje??