Bez golova u Zagorici

U 21. kolu Međuopštinske lige Aranđelovac Topola fudbaleri Sloge odigrali su nerešeno, bez golova, sa gostima iz Orašca i tako u veoma bitnoj utakmici za opstanak osvojili značajan bod. Imperativ pobede opterećivao je domaće igrače, koji su prvo poluvreme odigrali nekako stegnuto, u grću i bez mnogo kreativnosti. Tek po koji šut, uglavnom van okvira gola golmana Dimitrijevića. S druge strane gosti su došli u nameri da osvoje sva tri boda. Ali, stekao se utisak da bi i sa jednim bili zadovoljni. Najbliži golu bili su u 32. minutu, ali je šut Milana Starčevića golman Jelesijević odbranio.

Nastavak meča doneo je nešto otvoreniju igru sa obe strane. Šutevi Grujičića u 51. i Čedomira Petrovića u 59. minutu završili su u naručju golmana Dimitrijevića. Gosti su do vođstva mogli u 72. minutu. U prilici je bio Jeremić, ali je sa 5-6 metara šutirao pravo u Jelesijevića. Fudbaleri Sloge su do gola mogli u 82. minutu. Antonijević je šutirao sa 25 metara, ali je danas odlični Dimitrijević uspeo loptu da izbaci u korner. Do kraja meča nije bilo značajnijih dešavanja na terenu, pa je na snazi ostao najnepopularniji fudbalski rezultat.

Sloga ( Zagorica ) - Prvi Srpski ustanak ( Oračac ) 0: 0

Delegat meča: Milan Nikolić ( Natalinci ) Glavni sudija: Miljana Nikolić ( Belosavci ) pomoćne sudije: Nenad Rafailović         ( Aranđelovac ) i Nenad Đorđević ( Aranđelovac )

Žuti kartoni: Blagojević, Antonijević ( Sloga ) Goran Janjić ( Prvi srpski ustanak ) Crveni karton: Goran Janjić u 90. minutu

Sloga: N. Jelesijević, Gajić, Dimitrijević, Blagojević ( od 46. Babić ), Milan Stevanović, Ćosić, M. Jelesijević ( od 46. Č. Petrović ), Antonijević, Ivanović, J. Petrović, Grujičić

Prvi srpski ustanak: Dimitrijević, G. Janjić, B. Janjić, Marko Starčević, MIlan Starčević, Lukić, Jeremić, Joksimović, Stanojlović, Milojević, Lazarević

Plaskovac 6 : 2 Jasenica
Šatornja 3 : 0 BSK
Mladost 1 : 5 Maskar
Sloga 0 : 0 Prvi srpski ustanak
Šamot 2 : 3 Proleter
Radoje Domanović 3 : 0 B 2000