XS
SM
MD
LG

U pripremnom ciklusu ''traktoristi'' će odraditi 26 treninga i odigrati osam mečeva

Nebojša Jandrić novi trener IMT-a, foto: lična arhiva/facebook.com/nebojsa.jandric.3

Novi trener IMT-a, Nebojša Jandrić, obavestio nas je o planu i programu rada ’’traktorista’’ u pripremnom periodu.

- Planirano je da se odradi 26 treninga i 8 utakmica, od kojih su dve u duplom programu, tj. u dva tremina ćemo odigrati po dve utakmice, kako bi se zadovoljila minutaža za sve igrače.

Trenažni proces će se sprovesti na našem stadionu, a što se tiče utakmica, prva je na redu u subotu protiv  Stepojevac Vage, projektovana više kao trening utakmica. Zatim od srede sledi  Železničar (Pančevo), Kabel, Javor Matis, OFK Žarkovo, Loznica, i dva pomenuta dupla programa sa Kolubarom i Omladinacem iz  Novih Banovca, kao i generalna proba protiv Sloge iz Požege, odnosno Brodarca.

Što se tiče dolazaka, za sada su nam se priključili igrači iz filijale Stepojevac Vage, za koje je procenjeno u prethodnom periodu da zaslužuju da se oprobaju u prvom timu IMT-a. To su golman Vukmirović, igrači Rosić, Aćimović, Todorović, Ilić i Markov, kao i talentovani omladinci Janićijević i Đuković. Od novopridošlih tu su golman Katić (Budućnost Dobanovci) i Purić (Studentski grad).

Stručnom stabu su, na moje veliko zadovoljstvo, priključeni Goran Dragoljić i Marko Bajić, što će uveren sam obezbediti dodatni kvalitet u sprovođenju planiranog.

Nadamo se uspešnim pripremama, uz dobro zdravlje i pozitivnu radnu atmosferu iz koje će proizaći i rezultati u skladu sa ambicijama i renomeom kluba, kao i ličnim ambicijama stručnog i igračkog kadra - poručio je novi strateg novobeogradskog prvoligaša.


20 .kolo Prva liga Srbije
Dinamo 1 : 3 IMT
RFK Grafičar : Radnički (P)
Radnički (SM) 1 : 1 Kabel
Sloga (K) 0 : 0 Radnički 1923
GFK Dubočica 1 : 2 OFK Žarkovo
Železničar (P) 1 : 0 Borac 1926
GFK Jagodina 1 : 1 Zemun
Budućnost 2 : 0 Loznica
Trayal 1 : 0 Kolubara
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Radnički 1923 20 13 6 1 45
2 Kabel 20 11 6 3 39
3 IMT 20 9 5 6 32
4 Kolubara 20 9 5 6 32
5 Budućnost 20 9 4 7 31
6 Loznica 20 8 7 5 31
7 RFK Grafičar 19 8 6 5 30
8 OFK Žarkovo 20 8 5 7 29
9 GFK Jagodina 20 6 10 4 28
10 Borac 1926 20 8 3 9 27
11 Trayal 20 7 4 9 25
12 GFK Dubočica 20 5 9 6 24
13 Železničar (P) 20 7 3 10 24
14 Radnički (P) 19 6 5 8 23
15 Radnički (SM) 20 5 4 11 19
16 Dinamo 20 5 3 12 18
17 Zemun 20 4 4 12 16
18 Sloga (K) 20 3 7 10 16