Seničani junački do boda u Kragujevcu

U sali kragujevačke gimnazije su se sastale ekipe iz donjeg dela tabele. Domaćin je bio naoštren da se revanšira za poraz u Aranđelovcu od 5:2 iz jesenjeg dela prvenstva. Treba napomenuti da su gosti na utakmicu došli sa samo pet igrača, bez ijedne rezerve, ophrvani bolešću i povredama.

Seničani, iako desetkovani, nisu došli u Kragujevac da se brane, pa su poveli u 6. minutu preko snalažljivog Pavlovića. Radost nije dugo trajala, jer domaćin preko Ljujića u 9. minutu poravnava rezultat, dok preko Cvetkovića u 14. i Kočića u 18. minutu dolazi do dva gola prednosti. Marko Marković uspeva u 19. minutu da smanji prednost i rezultatom 3:2 se otišlo na odmor.

Isti igrač koji je postigao drugi pogodak za goste je već posle dva minuta igre u nastavku poravnao rezultat. Igra je dobila na dinamici, borba za loptu se malo zaoštrila, pa je došlo i do prvih čarki između igrača. Međutim sve se brzo smirilo i do kraja je susret protekao u duhu fer pleja.

Ljujić u 32. minutu posle lepe akcije domaće ponovo dovodi u vođstvo, dok tačku na utakmicu i bod svojoj ekipi donosi Pavlović u 36. minutu. Gostima treba odati priznanje za borbenost i osvojen bod uzimajući u obzir da su momci odigrali bez predaha čitav meč. Najveći junak je golman Tešić koji je stajao između vratnica iako povređen i sa bolovima u nozi.

KRAGUJEVAC WILD BOARS - SENIČANI 4:4 (3:2)

SALA: Druge kragujevačke gimnazije. GLEDALACA: Bez prisustva publike. SUDIJE: Majstorović Marko i Grujić Dejan. STRELCI: Ljujić 9.min i 32.min, Cvetković 14.min i Kočić 18.min (KWB), Pavlović 6.min i 36.min i M.Marković 19.min i 22.min. (Seničani). ŽUTI KARTONI: Avramović (KWB), Bogdanović i B.Marković (Seničani).
KRAGUJEVAC WILD BOARS: Avramović, Matović, Kočić, Miletić, Cvetković - rezerve: Židišić, Milosavljević, Ljujić.
SENIČANI: Tešić, M.Marković, Pavlović, Bogdanović, B.Marković.

Požarevac 8 : 0 RB
Kragujevac Wild Boars 4 : 4 Seničani
Smederevo 7 : 0 Župski rubin
Partenon 7 : 4 SFU Leposavić
Kosjerić 4 : 3 Raška
Zlatar 033 5 : 0 Oplenac