Silni Mančester Junajteda demontirao Romu

Mančester junajted

Fudbaleri Mančester Junajteda i Rome odigrali su nevjerovatan meč na Old Trafordu u prvom meču polufinala Lige Evrope - "đavoli" su savladali nakon preokreta Italijane čak 6:2!

Poveli su Englezi golom Fernandeša u 9. minutu, a do poluvremena Roma je preokrenula golovima Pelegrinija i Džeka. A onda u nastavku šou Junajteda - dva uzastopna gola Kavanija za preokret, zatim je Fernandeš bio precizan sa bijele tačke, u 75. minutu mrežu je zatresao i Pogba, a goste je dotukao Grinvud četiri minuta prije kraja. Revanš će biti čista formalnost.

U drugom polufinalu Viljareal je kod kuće savladao Arsenal 2:1. Trigueros i Albiol su pogađali za Špance, i taj rezultat bio je do 73. minuta Kada je Pepe sa penala postavio konačnih 2:1. Oba tima meč su završila sa desetoricom, crvene su zaradili Kapue i Sebaljos. U Londonu nas čeka izuzetno uzbudljiv revanš.

Izvpr:amtenam.net