Loš start fudbalera Kamenorezca 76 na svom terenu

Utakmica u Dublju: Kamenorezac 76 - Borac iz Gornjeg Katuna

Po sunčanom i sparnom vremenu na igralištu u Dublju u okviru prvog prvenstvenog kola Druge rasinske okružne lige, utakmicu za brzi zaborav odigrali su domaći Kamenorezac 76 i gostujući Borac iz Gornjeg Katuna. Jedni i drugi su igrali nepovezano, ali za nijansu su gosti bili bolji tim. Domaći su igrali smušeno i neorganizovano, loše u odbrani i u napadu i razočarali gledaoce.

Bilo je i obostranih šansi ali su napadači bili nespretni. Prvo poluvreme završeno je bez golova 0:0, u nastavku ista igra, igrači FK Kamenorezac 76 su pokušavali da postignu pogodak ali nije im to uspevalo. Gosti iz Gornjeg Katuna su u 80. minutu iskoristili nesmotrenost odbrane dubljana i Darko Đurđević je posle ubačene lopte u šesnaesterac bio najprisebniji i postigao pogodak koji je gostima značio pobedu u ovom susretu i tri boda.

Dubljani u drugom kolu gostuju u Velikoj Drenovi, a Borac kući u Gornjem Katunu dočekuje Poljoprivrednik iz Počekovine. Borac je za sada na 6. mestu tabele, a Kamenorezac 76 na 14. mestu bez bodova. Na utakmici u Dublju suđenje glavnog sudije Nikole Tripkovića bilo je profesionalno, nepristrasno, njemu su pomagali mahanjem sa strana terena Ljubiša Jakovljević i Adam Rilak. Dužnost delegata profesionalno je obavio iskusni sportski radnik Goran Đonić. Postignuti pogodak gostiju bio je regularan, navedeno je i u protokolu sa ove utakmice.

Varvarin 2 : 1 Župski biseri
14. Oktobar 1 : 2 Vinogradar
Donji Kopaonik 2 : 0 Mladost
Ribnik 1 : 3 Garevina
Jezero 2017 2 : 1 Stari Trstenik
Omladinac 4 : 0 Velika Drenova
Kamenorezac 76 0 : 1 Borac
Poljoprivrednik 2 : 6 Polet 57