Trsteničani posle dve uzastopne pobede na čelnoj poziciji

Utakmica drugog kola Zone Zapad u Trsteniku Trstenik PPT - Kušiljevo

Fudbaleri Trstenika PPT osvojili su tri nova boda u drugom prvenstvenom kolu Zone Zapad. Boljom i efikasnijom igrom na svom stadionu kraj Morave, savladali su ekipu iz Kušiljeva rezultatom 4:0, poluvreme 1:0.

Odbrana domaćih predvođena iskusnim igračima Savićem i Digićem dobro je funkcionisala. Mladi igrači su pokazali veliku želju da se igrom nametnu treneru Zlatku Markoviću i njegovom pomoćniku Dragoljubu Šuri Pavloviću. Vodeći pogodak i jedini u prvom poluvremenu postigao je kapiten Nenad Vasić u 38. minutu. Vladimir Vukadinović se istakao sa dva efektna pogodka u 48. i 57. minutu. Konačan rezultat 4:0 postavio je Andrija Milićević u 87. minutu.

Posle odigranog drugog kola prvenstva Zone Zapad trsteničani su na čelu tabele sa 6 bodova. U narednom trećem kolu oni će pokušati u susretu sa Moravom 1918 u Ćupriji da izvuku povoljan rezultat. Ovu utakmicu vodio je glavni sudija Miloš Manojlović sa pomoćnicima Ninom Živković i Veselinom Ivkovićem, dok je delegat i kontrolor suđenja bio Saša Jevtić iz Kruševca.