21.08.2012 S.Blagojević

PTZ: Juhor - Kablovi 4:2

Zaslužena pobeda Juhora iako su zbog isključenja Mitića od 62 minuta igrali sa deset igrača. Utakmica je bila puna tempa sa puno trčanja i svakako jedna od boljih u obrežu viđenih u poslednje vreme. Domaći su u prvom delu pored vođstva od 2:0 propustili još nekoliko šansi da rezultat bude veći, u drugom delu Obrežani su i pored isključenja Mitića sačuvali zasluženo vođstvo i pobedu. Strelci: Mitić 1:0 u 13, 2:0 Stojanović u 34, 3:0 Branković u 56 , 3:1Janković u 62, 4:1Sibinović u 70, 4:2 Mitrović u 90. minutu za Kablove. Stadion Juhora, gledalaca 300. Sudija Aleksić Ivan (Ćuprija 7). Opomenuti igrači: Jeremić, Žerjav, Mladenović, Milutinović, Dušan Ćosić i Stojanović, JUHOR), . Nikolić, Pašić i Trifunov (Kablovi). Crveni karton : Mitić (Juhor) u 62 minutu. Igrač utakmice: Srdjan Simonović (Juhor). JUHOR: Maksimović 7, Simonović 8, Dušan Ćosić 6 (Pejković 6, 5), Mitić 6, Milutinović 7, Žerjav 7, Mladenović 7, 5, Stojanović 8, Branković 8, Sibinović 8 (Antonijević 7), Jeremić 7 (Dr. Rajković 7). KIABLOVI: imović 6, Živković 6, Jelenković 6 (Mladenović 6, 5), Radosavljević 6, 5Miloš Mihajlović 7, Drobnjaković 7, Dimitrijević 7 (marko Mihajlović-), Pašič 6, Nikolić 6, 5, Janković 7 (Ljubisavljević 7) Trifunov 7.

Župa 2 : 0 Dragocvet
Ozren 2 : 1 Majdanpek
Juhor 2 : 0 Đerdap
Timočanin 6 : 1 Kablovi
OFK Bor 0 : 3 Bošnjane
Radnički (L) 5 : 1 Napredak (D)
Jedinstvo 8 : 0 Rembas
Dunav 3 : 0 Pepeljevac