Lozničani ne daju prvo mesto, napunili mrežu Zemunaca do vrha

Zemun Samo pravo je loše startovao sa tri poraza iz prva tri kola, dok je na drugoj strani gost, inače novajlija u ligi, Loznica grad najprijatnije iznenađenje i zaposeo je vrh tabele sa sve tri pobede u prvenstvu.

Opipavanje pulsa je potrajalo sve do 9. minuta kada je Krkobabić na asistenciju Avramovića doveo goste u vođstvo. Razlika u kvalitetu između takmaca je u 11. minutu došla do izražaja. Milovanović je povisio na 2:0 prelepim golom sa 9 metara, lopta se od prečke odbila pola metra iza gol linije. Dva minuta kasnije Perić posle solo prodora postiže i treći gol za Loznicu, već tada nagoveštavajući krajnji ishod.

Kada je Kocić u istom minutu postigao četvrti gol za goste, postavilo se pitanje samo sa kojom će razlikom dobiti meč. Domaće je u 15. minutu poslužila sreća, jer Rosić iz dva pokušaja dva puta pogađa stativu. Stativu je pogodio i Milovanović u 18. minutu, gosti apsolutno dominiraju. Golman Zemuna je na vetrometini, morao je da kapitulira i po peti put u 19. minutu, ovaj put strelac je bio Matijević.

Smanjili su gosti gas u nastavku, mudro troše vreme, čak i iz takve igre Avramović u 23. i Rosić u 24. minutu pogađaju stativu. Pet puta je okvir gola bio saveznik domaćem timu. Miloš Mandić u 34. minutu ima najizgledniju priliku za smanjenje vođstva, ali se isprečila stativa, malo sreće i za Loznicu. Krajnji rezultat je postignut još u prvom poluvremenu, u nastavku su se tresle jedino stative.

Narednog vikenda u 5. kolu, Zemunci idu u Šumice na noge Konjarniku, dok Lozničani ugošćuju šampionski sastav FON-a u derbiju kola.

ZEMUN SAMO PRAVO - LOZNICA GRAD 0:5 (0:5)

SALA: KSC Pinki. GLEDALACA: 100. SUDIJE: Jakšić Aleksandar i Burojević Bojan. STRELCI: Krkobabić 9, Milovanović 11, Perić 13, Kocić 13. i Matijević 19.min (Loznica grad). ŽUTI KARTONI: M.Mandić (Zemun SP), Kocić i Rosić (Loznica grad).

ZEMUN SAMO PRAVO: Sokić, Urošević, Ne.Jelić, Đurišić, M.Mandić - rezerve: Velimirović, A.Mandić, Ni.Jelić, Paunović, Živanović, Grujić, Milenović, Perišić, Jovović.

LOZNICA GRAD: Koljajić, Matijević, Kocić, Avramović, Milovanović - rezerve: Obradović, Perić, Krkobabić, Rosić, Gavrilović.

Bečej 2003 9 : 0 Kalča
Ivanjica 3 : 2 Konjarnik
Zemun Samo pravo 0 : 5 Loznica Grad 2018
FON 2 : 1 Novi Pazar
Winter sport 2 : 3 Vranje