Zvezda pala u Beogradu

Fudbaleri Mitjilanda savladali su Crvenu zvezdu u četvrtom kolu Lige Evrope. Danci su slavili u Beogradu sa 1-0.

Meč je loše počeo za Zvezdu. U 12. minuti, Miloš Degenek dobio je crveni karton. Najbolju šansu u prvom poluvremenu imali su gosti preko Sista ali je Borjan odbranio. U 56. minuti, Rodić jeftino gubi loptu a Gobeljić opasan napad gostiju prekida faulom. Ipak, spasa za Zvezdu nije bilo pa je Evander pogodio iz slobodnog udarca za vodstvo gostiju. Do kraja susreta, nije bilo mnogo prilika. Radi prigovora, Gobeljić je u nadoknadi dobio drugi žuti karton. U poslednjim sekundama sjajnu šansu imao je Dragović ali nije imao sreće.

U drugom meču grupe, Braga je savladala Ludogorec sa 4-2. Braga sada ima devet, Zvezda sedam, Mitjiland pet a Ludogorec ima bod.

Zvezda eć u narednom kolu dočekati bugarskog šampiona.

Sporting Braga 4 : 2 Ludogorets
Crvena zvezda 0 : 1 Midtjylland