Kadeti Zvezde dominantni protiv Brodarca

Kadeti Brodarca i Zvezde su oprezno počeli današnji okršaj, igra se uglavnom između dva šesnaesterca. Prvi ozbiljniji napad je rezultirao pogotkom, a postigla ga je Zvezda u 32. minutu. Mijatović je sa golom spojio Bubnja, što vrhunski strelac u redovima crveno-belih ne propušta da realizuje. Samo minut kasnije Bubanj je asistent, a Šljivić strelac i već je 2:0 za goste.

Domaći kao da su se predali, u 39. minutu ih spašava okvir gola, Šljivić sa desetak metara pogađa prečku. U smiraj poluvremena iznenada se u prilici pred golom gostiju našao Atanasijević, padom u noge Draškić je sačuvao svoju mrežu netaknutom.

Već u drugom minutu nastavka Bubanj je opasno pripretio, golman domaćih Lijeskić se izvio koliko je dug i loptu izbacio u korner. Posle udarca iz ugla najviši u skoku je Vukičević i glavom loptu šalje iza leđa nemoćnog golmana domaćih. Viđen je zatim vez po terenu gostujućih dečaka, igra izuzetno lepa za oko. Iz takve igre je proistekao četvrti pogodak koji je delo Mijatovića u 55. minutu.

Potom Bubanj u 68. minutu izlazi sam pred gol domaćih, Lijeskić ga padom u noge sprečava da se ponovo upiše u strelce, dok 5 minuta kasnije sa 3 metra prebacuje gol.

Skinuli su momci u crveno-belim dresovima nogu sa papučice za gas, domaći su došli do daha, a što su završile samo četiri lopte u njihovoj mreži nazaslužniji je golman Lijeskić. Zvezda za vikend nastavlja sa Partizanom trku u dvoje za naslov prvaka kadetske lige, kada im u goste stiže Sloga iz Požege, dok će momci iz Brodarca biti gosti Čukaričkog.

BRODARAC - CRVENA ZVEZDA 0:4 (0:2)

STADION: FK Brodarac. GLEDALACA: 80. GL.SUDIJA: Stamenković Ivan. POM.SUDIJE: Bogićević Dragan i Obradović Nikola. STRELCI: Bubanj 32, Šljivić 33, Vukičević 48. i Mijatović 55.min (C.Zvezda). ŽUTI KARTON: Carić (Brodarac).

BRODARAC: Lijeskić, Carić, Rađenović, Janković (Ćirić), Đokić, Milosavljević, Atanasijević, Petrović, Đorđević (Rustemov), Nikolić (Vujić), Jović (Mićić).

CRVENA ZVEZDA: Draškić, Nedeljković, Stojsavljević, Đokić, Vukičević, Karišik, Miladinović (Mladenović), Šljivić, Bubanj (Nikolić), Mijatović (Markočević), Cvetković (Dimitrijević).

Napredak 1 : 0 Spartak ŽK
Vojvodina 4 : 0 Kiker
Partizan 3 : 1 Mladost (L)
Sloga (P) 1 : 2 RFK Grafičar
Brodarac 0 : 4 Crvena zvezda
Teleoptik 0 : 2 Čukarički