Žitorađa jesenji prvak, neprijatno počastila svoje navijače

U poslednjem jesenjem kolu koje je proteklog vikenda kompletirano, fudbaleri Žitorađe koji su još ranije obezbedili titulu jesenjeg prvaka Zone Jug, na svom terenu su zabeležili pomalo ubedljiv poraz od Morave iz Vladičinog Hana. Golove za goste su postigli Hristić u 7, Stanković u 55, i Stajić u 82. minutu. Inače Žitorađa je u 73. minutu zbog isključenja Todorovića ostala sa igračem manje. Ovim porazom inače drugim na svom terenu tokom tekuće polusezone Žitorađa je sebi otežala posao u borbi za prvo mesto, i sada prednost nad drugoplasiranim timom iznosi samo 4 boda. Žitorađani su bili ubedljivi u prvoj polovini ovog dela sezone, i svi su ih videli na prvoj poziciji , ali kako kažu u klubu povrede pojedinih igrača su uslovile možda i slabije partije u pojedinim utakmicama.

Svetlost iz Badnjevca je ove jeseni igrala toplo-hladno. Polusezonu su zavrsili jučerašnjim porazom 2:1 ,od Jedinstva u Gornjem Stopanju. Ipak zauzeli su poziciju 7. što je kako kažu i bio plan pre početka ovogodišnjeg prvenstva. Na utakmici u G.Stopanju gol za tim iz Badnjevca je postigao mladi Mitrović.

Sve u svemu predstoji pauza, koja se po običaju koristi za dovođenje novih igrača koji će pojačati ekipe pred nove izazove na proleće naredne godine.