Simultanka mladog Deljanina het-trikom doneo pobedu Fudu

FK FUD - foto: Žarko Arsić

FUD je na gostovanju protiv ekipi Dedine posle preokreta slavio rezultatom 3:5 i zasluženo osvojio tri boda. Domaćin je  poveo u 13. minutu preko Stojanovića. Samo tri minuta trebalo je domaćinu da udvostruče prednost Tošić je bio strelac za 2:0. Gosti su uspeli da smanje u 25. minutu preko mladog Deljanina na 2:1. Ponovo su domaći fudbaleri uvećali prednost Lazić je savladao golmana Jovanovića u 40. minutu za 3:1. Ponovo je Deljanin bio koban po domaću odbranu u 44. minutu  kada postiže svoj drugi gol na meču za 3:2.

U drugom delu igre domaćin nije uspeo da odbrani prednost pa je napadač gostiju Luković u 80. minutu najpre izjednjačio rezultat na 3:3, da bi samo četri minuta kasnije isti igrač doveo goste u vođstvo 3:4. Deljanin je svojim trećim golom na meču u 90. minutu potvrdio pobedu Fuda rezultatom 3:5.

Dedina - FUD 3:5 (3:2)

Dedina-Stadion u Dedini. Gledalaca 150. Sudija: Lazar Marković (Kruševac) 7. Strelci: Stojanović 13, Tošić 16, Lazić 40. minutu (Dedina), Deljanin u 25, 44, i 90, Luković 80. i 84. minutu (FUD). Žuti kartoni: Janković, Milovanović, Petrović Stojanović, Lazić (Dedina). Igrač utakmice: Deljanin.

Dedina: Janković 6, Milovanović 6,5, Danilović 6,5, Tošić 7, Mladenović 6,5, Jovanović 6,5, N.Antić 6,5, Petrović 7 (P. Antić -), Stojanović 7, Savić 6,5, Lazić 7.

FUD: Jovanović 6,5, R.Obradović 7, A.Obradović 7,5 (Knežević -), Nikolić 7, Pavlović 7, Karadžić 7, S.Obradović 7, Zdravković 7, Deljanin 8, Simić 7(N.Obradović -), Luković 7,5.

Jastrebac 1 : 2 Sloga (L)
Sloga (D) 0 : 0 Polet 57
13. April 3 : 2 Bošnjane
Dedina 3 : 5 FUD
Gradina 1 : 0 Trudbenik
Gornji Stepoš 2 : 0 Parunovac