OFK Kopaonik 1931 pobedio u Ribniku

OFK Kopaonik 1931 veoma lako je na gostovanju u Ribniku savladao istoimenu ekipu sa 0:3. Visoki Živanović je doveo brusjane u vođstvo u 7. minutu  utakmice. Lazar Terzić je povećao prednost na 0:2 u 18. minutu. Konačan rezultat utakmice postavio je Živanović u 40. minutu utakmice.

OFK Kopaonik 1931 se posle ove pobede nalazi na trećem mestu sa 41 osvojenim bodom.

Ribnik - OFK Kopaonik 1931 0:3 (0:3)

Ribnik – Stadion u Ribniku. Gledalaca: 100. Sudija: Tamara Vesić (Aleksandrovac ) 7. Strelci: Živanović 7, 40, i Terzić 18. minutu. Igrač utakmice: Živanović.

Ribnik: Đurković 6, N.Jakovljević 6 (Trnavac-), Đonić 6, P.Jakovljević 6, Karić 6, Barać 6, Ristić 6 (Vukojičić-), Stojić 6, Marković 6 (Sirar-), Rismić 6, Popović 6,5.

OFK Kopaonik 1931: I.Nikolić - , Stanisavljević 7, Knežević 7, Danilović 7, Vilimonović 7 (Jovanović 7), Živanović 7,5, Bučić 7 (Mitrović 7), Terzić 7, Zdravković 7, Mehmedi 7, Kovačević 7.

Beli Orlovi 2 : 0 Borac
Ribnik 0 : 3 OFK Kopaonik 1931
Jezero 2017 4 : 1 Velika Drenova
Donji Kopaonik 5 : 3 Mladost (T)
Mladost 1977 2 : 1 Garevina
Kamenorezac 76 1 : 1 Mladost (DK)