Kasalica za nova tri boda plavo-belih

Romantičari su se i iz Bariča vratili sa tri nova boda. Nakog velike borbe tokom cele utakmice, Ofkovci su slavili protiv Prve iskre golom Kasalice u 6. minutu utakmice. Prva iskra - OFK Beograd 0-1 (0-1).

Po prelepom vremenu i pred oko 250 gledalaca, OFK Beograd je bio bolji nakon samo jednog postignutog gola, iako je na obe strane bilo nekoliko dobrih pokušaja za postizanje pogotka. Odlučio je napad koji je pogotkom krunisao Kasalica nakon dobrog prodora i ubačene lopte Bajića sa desne strane.

U prvom periodu igre beležimo i dva dobra šuta domaćih, ali i terenska iniciativa plavo-belih koja je krunisana jedinim pogotkom na meču.

U nastavku igre gosti imaju dva udarca u okvir gola i stopostotne šanse Kudrića i Kasalice. Do kraja meča viđena je velika borba i neizvesno pitanje pobednika, ali OFK Beograd je bolji za jedan postigut gol i zasluženo na Karaburmu odnosi nova tri boda.

Već u sredu plavo-bele očekuje meč na Omladinskom stadionu protiv Brodarca od 16:30h.

Zemun 2 : 0 Budućnost
Radnički (O) 5 : 0 Jedinstvo
Torlak 1 : 1 Studentski grad
Brodarac 2 : 2 BSK Borča
Prva iskra 0 : 1 OFK Beograd
Ušće Novi Beograd 1 : 0 BASK TEK
Teleoptik 1 : 0 Sinđelić
Zvezdara 5 : 0 Borac