Uspešna generalka Radničkog protiv Vojvodine iz Perleza

Na generalnoj probi pred start prvenstva fudbaleri Radničkog, na domaćem terenu pred oko 200 gledalaca, ugostili su lidera vojvođanskog "Istoka" ekipu Vojvodine 1928 iz Perleza i zasluženo ostvarili pobedu rezultatom 2:0. Fudbaleri Radničkog će pre starta prvenstva odigrati utakmicu Kupa u gostima protiv ekipe Begeja iz Žitišta  25. februara od 14:30 časova.

Novo pojačanje Radničkog Strahinja Karišić nakon centaršuta Borisavljevića doveo je crveno-crne u vođstvo od 1:0 u 10. minutu. Raspoloženi Karišić je u 23. minutu odlično izveo korner, a Nikolić bio najviši u skoku i glavom udvostručio prednost domaćih. Mitrović je pri kraju prvog poluvremena imao priliku da utrostruči prednost, ali u poslednjem trenutku loptu sa gol linije izbila je odbrana Perležana. Zapretili su i gosti dva puta u prvom poluvremenu, ali odličan je bio golman domaćih i novo pojačanje Vladan Đekić.

U drugom poluvremenu trener Radničkog Levnaić zamenio je skoro kompletnu prvu postavu i dalje su domaći imali terensku inicijativu, ali nisu uspeli da zatresu mrežu Vojvodine.

Radnički Zrenjanin nastavak prvenstva u Srpskoj ligi grupa "Vojvodina" započinje 2. februara na domaćem terenu od 14:30 časova protiv ekipe FK Kabel iz Novog Sada.

Radnički: Đekić, Marković, Borisavljević, Topić, Pelemiš, Nikolić, Stevanović, Karišić, Radić, Mitrović, Kovačević. Zamenici: Lavirac, Vrbljanac, Arsić, Milanović, Gardinovački i Kosović.

VOJVODINA 1928 PERLEZ: Milin, Kalajdžija, Ješić, Rudić, Knežević, Šušnjar, Milanović, Kujundžić, Padejski, Čižik. Zamenici: Kozić, Bartoš, Stanišić, Živanov.

Omladinac : Borac (Š)
Železničar (I) 1 : 1 Bečej 1918
1. Maj Ruma 0 : 0 Jedinstvo (SP)
Radnički (Z) 0 : 0 Hajduk 1912
OFK Bačka 0 : 0 Naftagas
Tisa : GFK Sloven