Zrenjaninski Radnički bolji od Podunavca

Fudbaleri Radničkog, pred domaćom publikom, ostvarili su sedmu pobedu u drugom delu sezone savladavši ekipu Podunavca 3:2.

Poveli su fudbaleri Radničkog pogotkom Milanovića u 9. minutu. Raspoloženi Ivan Milanović ponovo je zatresao mrežu u 31. minutu i Radnički je sa dva gola prednosti otišao na odmor.

Nakon 10 minuta od početka drugog poluvremena gosti su smanjili prednost Radničkog preko Mitra Milanovića. Osam minuta kasnije strelac oba gola za domaće srušen je u šesnaestercu i glavni sudija Despotović pokazao je na belu tačku. Penal je izveo Kovačević i pogodio za 3:1. Gosti su u zaustavnom vremenu utakmice, preko Miljkovića, smanjili na konačnih 3:2 za Radnički.

Radnički - Podunavac 3:2 (2:0)

Radnički: Đekić, Pelemiš, Topić, Karišić, Kovačević, Arsić, Janjatović, Milanović, Provči, Borisavljević i Stepančev. Zamenici igrača: Nosalj, Jonjev, Nikolić, Radić, Stevanović i Gardinovački

Podunavac: Bjelica, Radošević, Miljković, Maksimović, Tejić, Despenić, Goranović, Ilić, Milanović, Radojčoć i Perišić. Zamenici igrača: Petković i Divac.

Jedinstvo (SP) 1 : 1 Borac (Š)
Bečej 1918 2 : 0 Hajduk 1912
Omladinac 3 : 1 Naftagas
Železničar (I) 2 : 1 GFK Sloven
1. Maj Ruma 0 : 3 OFK Kikinda