Morava (M)-Morava(S) 1:1

Gosti iz Sirče došli su u Mrsać sa ciljem da ostanu neporaženi i to su i ostvarili.Domaći su poveli u 17. minutu golom Dj.Urdova koji je odlično reagovao na ubačenu loptu G. Torlakovića i manirom iskusnog strelca prevario Ponorca. U 25.minutu šok za domaće. Najbolji igrač gostiju Ćirović, precizno izvodi slobodan udarac. Sa dvadesetak metara iz jedinog pravog šuta na gol Antonijevića, Sirčani poravnavaju rezultat što će se kasnije ispostaviti i kao konačan. U drugom delu domaći opsedaju gol gostiju, redjaju se napadi i šanse propuštaju Torlaković, Miličić i najbolju Brkušanin, kada je sa 5 metara promašio gol. I sreća je bila saveznik gostiju koji su se više trudili da ukradu koji minut nego da igraju fudbal, kada je Ponorac ispustio loptu a ona umesto mreže pogodila stativu. Na kraju šta reći o suđenju .Nezadovoljne su obe ekipe. Miletić je nepotrebno seckao igru, podelio 6 žutih kartona domaćinu, gostima nijedan, i nekim čudnim odlukama iritirao obe ekipe i publiku koja je ovog puta došla u velikom broju na igralištu kraj reke.

Mrsać: Gledalaca blizu 200; Sudije: Miletić, Jović, Živanović. 1:0 Dj.Urdov 17, 1:1 Ćirović 25 minut.
Morava (M): Antonijević, Mršović, Kovačević, Vukomanović, Zečević, Pavlović, Perišić, Đ.Urdov (Puzić), Miličić, Brkušanin, G.Torlaković (Jakovljević).
Morava (S): Ponorac, Ristić, Milovanović, Jeremić, M.Zdravković, N.Zdravković, Lešević, Krasojević, M.Marić, N.Marić, Ćirović.