Šokantan poraz Mladosti u finišu meča

U sklopu 24. kola međuopštinske fudbalske lige Aranđelovac-Topola, odigran je komšijski derbi u Jelencu. Domaća ekipa Mladosti ugostila je komšijsku ekipu Bsk-a iz Belosavaca. Obe ekipe su pre ovog meča stajale na samom vrhu tabele. Mladost je zauzimala 4 mesto, dok su gosti iz Belosavaca bili na drugom mestu,odmah iza lidera iz Orašca. Odličan teren za igru, i lepo vreme bilo je razlog više da se navijači domaćih okupe u što većem broju i podrže svoj klub. Pravdu na ovom meču delio je mladi Đordje Stevanović iz Vinče. Meč je posmatralo više od 100 pristalica oba tima. U toku prvog dela, domaća ekipa je dominirala i stvarala šanse,ali realizacija je bila slabija i golova nije bilo u mreži  gostiju. Gostujući fudbaleri su par puta pripretili golu domaćih,ali svi ti pokušaji su završavali u rukama mladog golmana Mijovića. Na odmor se otišlo bez postignutih pogodaka. Početkom drugog dela,domaći su prikazali nešto slabiju igru,sa dosta grešaka i nepreciznih dodavanja. Gosti su bili bolji prvih petnaestak minuta drugog poluvremena. Ipak, domaći fudbaleri su se povratili i došli do vodstva. Kao i u prošlom kolu, strelac je bio Darko Stanković. Iz polukontre napadač Mladosti je pravovremeno upošljen u špicu napada, i majstorski realizovao svoju sansu, zakucavši loptu koja se odbila od prečke i završila iza linije gola gostujućih. Veliko slavlje igrača i navijača ekipe Mladosti. Ekipa domaćih je imala još par sjajnih šansi tokom meča ali Uroš Nikolić nije uspeo da materijalizuje svoje šanse. Sve je teklo dobrim tokom po igrače Mladosti do poslednjih minuta meča. Prvo greška domaćih u 89 minutu i gosti dolaze do poravnanja rezultata,strelac je bio Marko Janković posle prekida i guzve u šesnaestercu Janković se najbolje snašao i poslao loptu iza Mijovića. Svi su mislili da će to biti konačan ishod meca,međutim nije bilo tako. Šok za domaće igrače i navijače u 92. minutu. Nemanja Rankić sjajnim šutem sa ivice šestaesterca šalje loptu u mrežu domaćih. Donosi konačan rezultat 1:2, i odnosi sva 3 boda iz Jelenca. Ekipa Bsk-a sada ima 43 boda, i trenutno zauzima drugo mesto na tabeli,iza lidera iz Orašca. Ekipa Mladosti je na 5 mestu sa osvojena 34 boda. Sledece kolo očekuje ih tesko gostovanje u Kopljarima,sa više nego dobrom ekipom domaćina,dok ekipa Bsk-a na svom terenu dočekuje ekipu B-2000 iz Aranđelovca.

Sloga 4 : 0 B 2000
Mladost 1 : 2 BSK
Mladi rudar 3 : 3 Kopljari
Radoje Domanović 2 : 0 Trešnjevica
Prvi srpski ustanak 4 : 0 Omladinac
Jasenica 2 : 2 Proleter
Maskar 0 : 0 Plaskovac