XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 Radnički (ST) - Jedinstvo Putevi 2:0
2 Rudar (K) - Radnički (ST) 2:1
3 Radnički (ST) - Metalac (GM) 1:0
4 Mladi Radnik - Radnički (ST) 2:0
5 Radnički (ST) - Šumadija 1903 4:1
6 Radnički (ST) - Sevojno 5:3
7 Bane - Radnički (ST) 0:0
8 Radnički (ST) - Milan 1:2
9 Sloboda - Radnički (ST) 2:1
10 Radnički (ST) - Zvižd 1:1
11 Radnički (KG) - Radnički (ST) 5:0
12 Radnički (ST) - Takovo 1:2
13 Inon - Radnički (ST) 1:0
14 Radnički (ST) - Loznica 1:1
15 Metalac Trg. - Radnički (ST) 1:0
16 Radnički (ST) - Železničar (SM) 2:1
17 Sloga (P) - Radnički (ST) 4:2
18 Jedinstvo Putevi - Radnički (ST) 2:0
19 Radnički (ST) - Rudar (K) 2:1
20 Metalac (GM) - Radnički (ST) 1:0
21 Radnički (ST) - Mladi Radnik 0:1
22 Šumadija 1903 - Radnički (ST) 4:1
23 Sevojno - Radnički (ST) 4:0
24 Radnički (ST) - Bane 1:0
25 Milan - Radnički (ST) 2:1
26 Radnički (ST) - Sloboda 0:3
27 Zvižd - Radnički (ST) 0:3
28 Radnički (ST) - Radnički (KG) 1:1
29 Takovo - Radnički (ST) 0:0
30 Radnički (ST) - Inon 5:1
31 Loznica - Radnički (ST) 3:1
32 Radnički (ST) - Metalac Trg. 3:0
33 Železničar (SM) - Radnički (ST) 1:1
34 Radnički (ST) - Sloga (P) 3:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Druga liga Radnički (KG) 34 21 9 4 72
2 Prelazi u ligu višeg ranga Druga liga Sevojno 34 20 8 6 68
3 Mladi Radnik 34 18 11 5 65
4 Sloboda 34 17 7 10 58
5 Jedinstvo Putevi 34 14 8 12 50
6 Inon 34 12 12 10 48
7 Metalac (GM) 34 13 8 13 47
8 Takovo 34 12 10 12 46
9 Rudar (K) 34 11 12 11 45
10 Metalac Trg. 34 12 9 13 45
11 Železničar (SM) 34 11 10 13 43
12 Milan 34 10 13 11 43
13 Šumadija 1903 34 11 9 14 42
14 Sloga (P) 34 11 9 14 42
15 Loznica 34 11 5 18 38
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Dunav Radnički (ST) (-3) 34 11 6 17 36
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Dunav Zvižd 34 8 6 20 30
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Morava Bane 34 2 10 22 16
U sredu 17. jula 2019. godine u 15:00 časova održaće se sednica Izvršnog odbora FS Beograda na kojoj će biti razmatrana dokumenta bitna za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Na dnevnom redu sednice biće usvajanje Sistema takmičenja, Propozicija za takmičenje seniora kao i mlađih kategorija za takmičarsku sezonu 2019/2020, Uputstvo za odigravanje utakmica baraža, konačan sastav liga, kalendar i sastav liga Međuopštinske lige "A" i "B", Opštinske lige Barajevo, kao i druga važna dokumenta vezana za predstojeće Prvenstvo.