XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 18.10.2008 Smederevo - Radnički Credy Banka 3:0
2 23.10.2008 Radnički Credy Banka - Crvena Zvezda 3:0
3 30.10.2008 NIS Vojvodina - Radnički Credy Banka 3:0
4 08.11.2008 Radnički Credy Banka - Borac Petrohemija 3:0
5 15.11.2008 Partizan - Radnički Credy Banka 1:3
6 21.11.2008 Radnički Credy Banka - Mladi Radnik 3:0
7 28.11.2008 Ribnica - Radnički Credy Banka 2:3
8 05.12.2008 Radnički Credy Banka - Smederevo 3:0
9 13.12.2008 Crvena Zvezda - Radnički Credy Banka 3:1
10 20.12.2008 Radnički Credy Banka - NIS Vojvodina 3:0
11 20.01.2009 Borac Petrohemija - Radnički Credy Banka 0:3
12 17.01.2009 Radnički Credy Banka - Partizan 3:0
13 24.01.2009 Mladi Radnik - Radnički Credy Banka 1:3
14 31.01.2009 Radnički Credy Banka - Ribnica 3:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Mini liga 1-4 Crvena Zvezda 14 12 2 35
2 Prelazi u ligu višeg ranga Mini liga 1-4 Radnički Credy Banka 14 11 3 31
3 Prelazi u ligu višeg ranga Mini liga 1-4 NIS Vojvodina 14 8 6 24
4 Prelazi u ligu višeg ranga Mini liga 1-4 Ribnica 14 6 8 21
5 Prelazi u ligu nižeg ranga Mini liga 5-8 Mladi Radnik 14 6 8 20
6 Prelazi u ligu nižeg ranga Mini liga 5-8 Partizan 14 5 9 15
7 Prelazi u ligu nižeg ranga Mini liga 5-8 Smederevo 14 4 10 14
8 Prelazi u ligu nižeg ranga Mini liga 5-8 Borac Petrohemija 14 4 10 8
Zeldi65 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
2. Runda kupa FS Beograda 16.10.2019 16.10. 13:00 STEPOJEVAC VAGA - RADNIČKI (Obrenovac) 2 : 1 16.10. 14:00 RADNIČKI (Novi Beograd) - LOKOMOTIVA 6 : 0 16.10. 14:00 GSP POLET DORĆOL - OFK MLADENOVAC 2 : 0 16.10. 14:00 LEŠTANE - D I F 7 : 8 (SO) 16.10. 14:00 OMLADINAC (Veliko Polje) - ZVEZDARA 1 : 0 16.10. 14:00 ŠUMADIJA (Šopić) - TELEOPTIK 0 : 3 16.10. 14:00 STUDENTSKI GRAD - T E K SLOGA 4 : 0 16.10. 14:00 PRVA ISKRA (Barič) - BRODARAC 7 : 6 (SO) 16.10. 14:00 DUNAV (Veliko Selo) - B S K 1925 (Batajnica) 3 : 1 16.10. 14:00 CRVENA ZVEZDA (MML) - MLADOST (Cvetovac) 6 : 0 16.10. 14:00 MILUTINAC - B A S K 3 : 1 16.10. 14:00 JEDINSTVO - SREMČICA 7 : 8 (SO) 16.10. 14:00 OFK BEOGRAD - B S K (Borča) 3 : 2 16.10. 15:30 I M T - DUNAVAC (Grocka) 8 : 0
Kovac031 je tipovao utakmicu
stragi97 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
pkbpadinjak je podelio utakmicu