XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 18.10.2008 Vizura - Radnički 3:2
2 25.10.2008 Radnički - Takovo Zvezda Helios 3:1
3 01.11.2008 Jedinstvo - Radnički 3:2
4 08.11.2008 Radnički - Šumadija Aqua Viva 3:0
5 15.11.2008 Zrenjanin 023 - Radnički 1:3
6 22.11.2008 Lazarevac - Radnički 3:1
7 29.11.2008 Radnički - Vojvodina NIS 3:1
8 06.12.2008 Novi Sad Pionir Petrol - Radnički 1:3
9 13.12.2008 Radnički - Volley Star 3:2
10 20.12.2008 Radnički - Vizura 0:3
11 10.01.2009 Takovo Zvezda Helios - Radnički 0:3
12 17.01.2009 Radnički - Jedinstvo 3:0
13 24.01.2009 Šumadija Aqua Viva - Radnički 1:3
14 31.01.2009 Radnički - Zrenjanin 023 3:1
15 07.02.2009 Radnički - Lazarevac 3:0
16 13.02.2009 Vojvodina NIS - Radnički 3:0
17 21.02.2009 Radnički - Novi Sad Pionir Petrol 3:0
18 27.02.2009 Volley Star - Radnički 3:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva mini liga 1-4 Vizura 18 17 1 50
2 Prelazi u ligu višeg ranga Prva mini liga 1-4 Radnički 18 12 6 38
3 Prelazi u ligu višeg ranga Prva mini liga 1-4 Vojvodina NIS 18 12 6 36
4 Prelazi u ligu višeg ranga Prva mini liga 1-4 Lazarevac 18 10 8 29
5 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva mini liga 5-10 Novi Sad Pionir Petrol 18 10 8 28
6 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva mini liga 5-10 Volley Star 18 8 10 28
7 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva mini liga 5-10 Jedinstvo 18 10 8 25
8 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva mini liga 5-10 Šumadija Aqua Viva 18 5 13 16
9 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva mini liga 5-10 Zrenjanin 023 18 4 14 14
10 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva mini liga 5-10 Takovo Zvezda Helios 18 2 16 6
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu