XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 14.08.2005 Bečej - Bačka 1901 4:0
2 21.08.2005 Tavankut - Bečej 2:4
4 03.09.2005 Šajkaš - Bečej 0:1
5 07.09.2005 Bečej - Tekstilac 5:0
6 10.09.2005 Bačka (BP) - Bečej 2:3
7 18.09.2005 Bečej - Crvenka 4:3
8 24.09.2005 Cement - Bečej 0:2
9 02.10.2005 Bečej - Radnik 3:0
10 05.10.2005 Bečej - Radnički (S) 2:1
11 08.10.2005 Indjija - Bečej 3:2
12 16.10.2005 Bečej - Elan 3:1
13 22.10.2005 Big Bul - Bečej 2:0
14 30.10.2005 Bečej - Vrbas 1:0
15 02.11.2005 Sloga (T) - Bečej 1:1
16 06.11.2005 Bečej - OFK Kikinda 5:0
17 12.11.2005 Radnički (NP) - Bečej 2:1
18 11.03.2006 Bačka 1901 - Bečej 0:2
19 22.03.2006 Bečej - Tavankut 4:2
21 02.04.2006 Bečej - Šajkaš 3:2
22 12.04.2006 Tekstilac - Bečej 1:0
23 09.04.2006 Bečej - Bačka (BP) 1:0
24 15.04.2006 Crvenka - Bečej 2:3
25 23.04.2006 Bečej - Cement 1:1
26 29.04.2006 Radnik - Bečej 3:2
27 03.05.2006 Radnički (S) - Bečej 3:0
28 07.05.2006 Bečej - Indjija 2:1
29 13.05.2006 Elan - Bečej 2:0
30 21.05.2006 Bečej - Big Bul 2:1
31 28.05.2006 Vrbas - Bečej 1:0
32 31.05.2006 Bečej - Sloga (T) 5:0
33 03.06.2006 OFK Kikinda - Bečej 1:2
34 07.06.2006 Bečej - Radnički (NP) 2:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Telekom Srbija Indjija 32 21 6 5 69
2 Bečej 32 22 2 8 68
3 Bačka (BP) 32 15 8 9 53
4 Big Bul 32 16 4 12 52
5 Cement 32 14 7 11 49
6 Radnički (S) 32 13 8 11 47
7 Beleška: prelazi u niži rang Tavankut 32 13 7 12 46
8 Sloga (T) 32 13 7 12 46
9 Crvenka 32 14 3 15 45
10 Radnički (NP) 32 12 9 11 45
11 Šajkaš 32 11 11 10 44
12 Radnik 32 13 4 15 43
13 Tekstilac 32 12 5 15 41
14 Prelazi u ligu nižeg ranga ispada u pripadajuću zonsku ligu Elan 32 12 3 17 39
15 Prelazi u ligu nižeg ranga ispada u pripadajuću zonsku ligu OFK Kikinda 32 10 9 13 39
16 Prelazi u ligu nižeg ranga ispada u pripadajuću zonsku ligu Vrbas 32 11 4 17 37
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Istok" Bačka 1901 32 0 3 29 3
U sredu 17. jula 2019. godine u 15:00 časova održaće se sednica Izvršnog odbora FS Beograda na kojoj će biti razmatrana dokumenta bitna za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Na dnevnom redu sednice biće usvajanje Sistema takmičenja, Propozicija za takmičenje seniora kao i mlađih kategorija za takmičarsku sezonu 2019/2020, Uputstvo za odigravanje utakmica baraža, konačan sastav liga, kalendar i sastav liga Međuopštinske lige "A" i "B", Opštinske lige Barajevo, kao i druga važna dokumenta vezana za predstojeće Prvenstvo.